Uczniowie naszej szkoły wśród Stypendystów Starosty Lubartowskiego

Opublikowane 07.03.2019
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Uczniowie naszej szkoły otrzymali Stypendia Starosty Lubartowskiego za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki w I semestrze roku szkolnego 2018/2019. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie Technikum Zawodowego.

  Nagrodzeni uczniowie to:

  1. Beata Osuch kl. 4 TEk
  2. Alicja Kwasek kl. 3 TEk
  3. Barbara Abramik kl. 3 TEk
  4. Bartosz Bodzak kl. 3 TEK
  5. Dominika Sławińska kl. 3 TEk
  6. Magdalena Podleśna kl. 3 TEk
  7. Mateusz Czeladka kl. 3 TEk
  8. Sylwia Wyrwisz kl. 3 TEk
  9. Alicja Gozdal kl. 2 TEk

  Uroczyste wręczenie stypendiów odbyło się w Sali Rycerskiej Starostwa Powiatowego w Lubartowie w dniu 7 marca 2019 roku. Starosta Lubartowski Pani Ewa Zybała wręczyła stypendia uczniom uzdolnionym, którzy uzyskali wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki, kultury, sztuki i sportu. Mamy nadzieję, że wyróżnienia zmotywują młodzież do pogłębiania swojej wiedzy, osiągania coraz lepszych wyników w nauce i sukcesów w konkursach i olimpiadach, a także rozwijania własnych zainteresowań.

  Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy zostali docenieni za trud i zaangażowanie, jakie włożyli w naukę i działania na rzecz społeczności szkolnej. Życzymy także powodzenia w kolejnym semestrze.

  Magdalena Guz

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram