Wyjazd na „Dni otwarte” WSEI w Lublinie

Opublikowane 06.03.2018
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • 6 marca 2018 roku uczniowie klasy 3 TM i 4 TB wzięli udział w „Dniach otwartych” Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Podczas spotkania z przedstawicielami uczelni uczniowie mieli możliwość zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną uczelni, trendami na rynku pracy oraz uczestniczyć w ciekawych prezentacjach przygotowanych przez wykładowców oraz studentów. Wszyscy z ogromnym zaangażowaniem wzięli udział w projektach:

  1.„Prezentacja obrabiarek sterowanych numeryczni oraz drukarki 3D FM”

  2.„Pokaz możliwości ultranowoczesnej kamery termowizyjnej”

  3.„Pokaz ładowania pojazdu elektrycznego z carportu fotowoltaicznego”

  4.Wykład z prezentacją multimedialną „Dlaczego windy nie spadają”

  Podczas prezentacji uczniowie uczestniczyli w wykonywaniu elementów demonstracyjnych za pomocą tokarki CNC oraz przedstawiali własne pomysły do analizy termicznej wykonanej za pomocą ultranowoczesnej kamery termowizyjnej. Każdy z uczestników miał możliwość jazdy samochodem elektrycznym.

  Na zakończenie wyjazdu cała grupa udała się na integracyjne wyjście do kina.  Mamy nadzieję, że ciekawa oferta kierunków kształcenia oraz bogata baza dydaktyczna będą zachętą dla naszych uczniów do podjęcia dalszego kształcenia i rozwoju wiedzy uzyskanej w naszej szkole.

  Luiza Matyjaszczyk

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram