Indywidualne mistrzostwa RCEZ w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców 2017/2018

Opublikowane 04.06.2018
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W środę 30.05.2018r., w ostatnim dniu nauki przed długim weekendem, nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali i przeprowadzili Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym. Jest to turniej rozgrywany cyklicznie.

  Sukcesy reprezentacji dziewcząt i chłopców RCEZ (w tym roku szkolnym obie drużyny rywalizowały w mistrzostwach województwa) sprawiają, że mistrzostwa szkoły przyciągają wielu uczniów chcących pokazać i sprawdzić swoje umiejętności w tej dyscyplinie sportu.

  W tym roku w zawodach wzięło udział blisko 40 zawodniczek i zawodników z klas Technikum Zawodowego i Branżowej Szkoły I Stopnia nr 1.

  Rywalizacja odbywała się osobno w kategorii dziewcząt i chłopców. Po rozegraniu, w sumie 64 spotkań, wyłonieni zostali Mistrzyni i Mistrz szkoły w tenisie stołowym w roku szkolnym 2017/2018.

  W rywalizacji dziewcząt prym wiodły uczennice technikum, natomiast wśród chłopców podium należało do uczniów szkoły branżowej.

  Klasyfikacja końcowa zawodów przedstawia się następująco:

  Dziewczęta:

  I miejsce     Magdalena Kamińska 2TH

  II miejsce    Michalina Kojro 2TH

  III miejsce   Oliwia Gałązka 3 TEK

  Chłopcy:

  I miejsce     Radosław Drewienkowski 3 HS

  II miejsce    Jan Grymuza 2Z

  III miejsce  Mateusz Sternik 3T

  Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w zawodach, zapraszając jednocześnie do spotkań rewanżowych za rok i do walki o tytuły mistrzowskie. Podziękowanie dla Sebastiana Sobicha z klasy 2TE za oprawę muzyczną i nagłośnienie.

  Marzena Lech
  Grzegorz Gradziński

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram