Mistrzostwa Szkoły Dziewcząt i Chłopców w Tenisie Stołowym 2017

Opublikowane 24.05.2017
Autor Ilona Puła
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W słoneczny piątkowy dzień 19.05.2017r. nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym. Jest to dyscyplina sportu, która od kilku lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. W tym roku udział w zawodach wzięło ponad 40 uczniów i uczennic oraz  młodzież pełniąca funkcje pomocy technicznej. Rywalizacja odbywała się w grupie dziewcząt i chłopców. Po rozegraniu w sumie 71 spotkań, wyłonieni zostali : Mistrz i Mistrzyni Tenisa Stołowego 2016/2017. Klasyfikacja końcowa zawodów przedstawia się następująco:

  Grupa chłopców

  I miejsce   Drewienkowski Radosław 2 HS

  II miejsce  Stachyra Adrian  3 TB

  III miejsce  Więch Daniel  1 T

  Grupa dziewcząt

  I miejsce   Powroźnik Aleksandra  1 TEK

  II miejsce  Woźniak Kamila  1 W

  III miejsce Gałązka Oliwia 2 TEK

  Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w zawodach, zapraszając jednocześnie do spotkań rewanżowych za rok i walki o tytuły mistrzowskie. Podziękowania również dla młodzieży pełniącej funkcje sędziów pomocniczych, obsługi fotograficznej i nagłaśniającej – Katarzyna Piecyk 3HS, Angelika Furtak 3HS, Przemysław Skwarek 3T, Anita Serwin 3TH, Bartosz Sprycha i Mateusz Antoniuk 3TE.

  Organizatorzy

  Galeria>>

  Galeria Dzień Otwarty>>

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram