XXVI Olimpiada Teologii Katolickiej „Święty Jan Paweł II – Wychowawca Młodych Pokoleń”

Opublikowane 19.11.2015
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Dnia 17 listopada 2015 roku odbył się w naszej szkole I etap XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej pod hasłem: „ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II – WYCHOWAWCA MŁODYCH POKOLEŃ”. Adresatami olimpiady są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju. Olimpiada ta organizowana jest w naszej szkole po raz piąty. W tegorocznym etapie szkolnym wzięło udział 25 uczniów z następujących klas technikum: 1TEK, 1TB, 1TEH, 2TE, 2TB, 2TH, 2TEK i 3TH.

  Uczestnicy konkursu przez 45 minut rozwiązywali test wyboru połączony z pytaniami otwartymi. Mogli oni z niego uzyskać maksymalnie 53 punkty, zdobycie minimum 50% punktów gwarantowało uczestnikom zakwalifikowanie się do etapu diecezjalnego.

  Zwycięzcami szkolnego etapu XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej zostali: uczennica z klasy 2TH Tkaczyk Katarzyna i uczeń klasy 1TB Romańczuk Krzysztof – zdobyli oni taką samą sumę punktów, co uprawnia ich do udziału w kolejnym etapie olimpiady.

  Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów na etapie diecezjalnym, który odbędzie się w styczniu 2016 roku w Lublinie.

  Nauczyciele katecheci

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram