Wyniki z pierwszego etapu konkursu „ŁAMIGŁÓWKI MATEMATYCZNE”

Opublikowane 12.11.2015
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Dnia 9 listopada 2015 roku w naszej szkole odbył się pierwszy etap konkursu „Łamigłówki matematyczne”. W konkursie wzięło udział 15 dwuosobowych drużyn z klas pierwszych technikum zawodowego i zasadniczej szkoły zawodowej. Uczniowie mogli zdobyć maksymalnie 20 punktów. Rozwiązanie zadań konkursowych wymagało dużo wiedzy, sprytu i logicznego myślenia.

  Do II etapu konkursu zakwalifikowało się 6 drużyn z najlepszymi wynikami: Malaca Damian i Kowalski Konrad oraz Łyszcz Jolanta i Muzyka Małgorzata z klasy 1TEk, Romańczuk Krzysztof i Budzyński Mateusz z klasy 1TB, Lalak Wojciech i Grabowski Bartłomiej z klasy 1TM, Kowalczyk Izabela i Szlachta Justyna oraz Kazubek Ewelina i Iwan Eryka z klasy 1 hs. Drugi etap odbędzie się w grudniu.

  Szczegółowe wyniki konkursu dostępne są u nauczycieli uczących matematyki w danej klasie. Organizatorzy dziękują wszystkim uczniom za udział w konkursie i gratulują wyników.

  Organizatorzy:
  nauczyciele matematyki

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram