Pierwszy etap konkursu „Moja szkoła, mój zawód – tak to widzę”

Opublikowane 09.10.2015
Autor Ilona Puła
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniach 5-7 października 2015 roku przeprowadzony został pierwszy etap konkursu „Moja szkoła, mój zawód – tak to widzę”, który został skierowany do uczniów klas pierwszych. Celem pierwszego etapu konkursu było zachęcenie uczniów do zapoznania się z obowiązującym ich prawem szkolnym oraz obowiązkami szkolnymi, jak również zapoznanie się z historią naszej szkoły. Uczniowie mieli możliwość zaprezentowania posiadanej wiedzy podczas testu. Zadaniem pierwszaków było udzielenie odpowiedzi na 19 pytań z zakresu wiedzy o szkole. Mimo, iż uczniowie klas pierwszych spędzili w naszej szkole dopiero miesiąc bardzo dobrze poradzili sobie z pytaniami testowymi.

  Wyniki klas prezentują się następująco:

   

  Klasa

  % poprawnych odpowiedzi z testu

  I miejsce

  1 Tek oraz 1 z

  71%

  II miejsce

  I TM

  70%

  III miejsce

  1 TB

  59%

  IV miejsce

  1t i 1 hs

  57%

  V miejsce

  1 w

  54%

  VI miejsce

  1 TEH

  50%

  Klasa 1 Tek i 1 z otrzymują nagrodę jaką jest „15 i 16 październik dniem bez pytania i bez kartkówek”. Serdecznie gratulujemy!

  Przypominamy, że składanie prac konkursowych w II etapie trwa do końca listopada 2015 roku. Zachęcamy wszystkich uczniów klas pierwszych do aktywnego udziału.

  Luiza Matyjaszczyk
  Elżbieta Rola

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram