Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej Chłopców 25 maja 2016

Opublikowane 26.05.2016
Autor Ilona Puła
  • Rok szkolny 2021-2022

  •  

  • Galerie

  •  

  • Kronika szkoły

  • W dniu 25 maja 2016r. odbyły się mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej chłopców. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali nauczyciele wychowania fizycznego w osobach: Marek Filipiuk, Włodzimierz Żurek, Grzegorz Gradziński, Marzena Lech, Leszek Sienkiewicz i Tomasz Usow, oraz młodzież RCEZ. Do turnieju zgłosiło się 119 uczniów reprezentantów 16 klas. Ogółem rozegrano 16 meczów, w których zdobyto 97 bramek. Turniej został rozegrany systemem pucharowym.

    Poniżej przedstawiamy kolejność i wyniki poszczególnych meczów:

    klasa 2 TE - 6

    1. Kusyk Michał
    2. Mazuś Bartosz
    3. Sprycha Bartosz
    4. Budzyński Dawid
    5. Komarek Karol
    6. Woźniak Patryk
    7. Michna Eryk
    8. Góźdź Przemysław

    klasa 2 Z  - 1

    1. Bernat Przemek
    2. Guz Łukasz
    3. Karczmarz Patryk
    4. Bednarczyk Grzegorz
    5. Wróbel Łukasz
    6. Jazgarski Tomasz
    7. Kińdzierski Jakub

    klasa 2 TEK  - 1

    1. Mitura Mateusz
    2. Woliński Rafał
    3. Bogusz Mateusz
    4. Kabaciński Marcin
    5. Powałka Artur
    6. Kowalczyk Damian
    7. Tymosiewicz Jakub

    klasa 1 TEH  - 3

    1. Serwejuk Marcin
    2. Kacper Budzyński
    3. Jakub Włoch
    4. Kot  Bartłomiej
    5. Włosek Piotr
    6. Wasilewki Aleks
    7. Tomosiewicz Dawid

    klasa 3 TM  - 2

    1. Kołkiewicz Jarosław
    2. Kreps Mateusz
    3. Rogala Szymon
    4. Flisiak Patryk
    5. Krupa Dawid
    6. Budzyński Adrian

    klasa 1 T  - 0

    1. Furtak Adam
    2. Bąk Krystian
    3. Supryk Adrian
    4. Zdunek Adrian
    5. Urban Jacek
    6. Włodarczyk Michał
    7. Zdunek Przemek
    8. Ogórek Grzegorz

    klasa 1 TB  - 1

    1. Szyszkowski Łukasz
    2. Chudzik Sławomir
    3. Powałka Mateusz
    4. Zgierski Rafał
    5. Bogusz Piotr
    6. Włodarczyk Marcin
    7. Zakrzewski Bartek
    8. Bućko Grzegorz

    klasa 3 T  - 2

    1. Zieliński Marcin
    2. Krupka Kamil
    3. Radomski Dawid
    4. Czubacki Mateusz
    5. Szymański Michał
    6. Damian Szlachta
    7. Malesa Kamil
    8. Sańczak Karol

    klasa 2 TB  - 13

    1. Wojtek Podsiadło
    2. Czuchryta Paweł
    3. Mucha Patryk
    4. Dybała Sylwek
    5. Szczygielski Michał
    6. Gozdal Jakub
    7. Kubicki Kamil
    8. Podleśny Konrad

    klasa 1 TM  - 1

    1. Wartacz Łukasz
    2. Kosior Dariusz
    3. Grabowski Bartłomiej
    4. Misztal Mateusz
    5. Lalak Wojciech
    6. Andrzej Wróbel
    7. Zakaszewski Sebastian
    8. Nogalski Radek

    klasa 3 TE  - 4

    1. Bartkowicz Damian
    2. Kowalski Dawid
    3. Grzywacz Dominik
    4. Kosek Bartosz
    5. Szafarz Krystian
    6. Karasiński Jakub
    7. Kot Mateusz
    8. Kardasz Jakub

    klasa 1 W - 5

    1. Tomasiak Marcin
    2. Kozak Krzysztof
    3. Antoniuk Sebastian
    4. Rola Krzysztof
    5. Marzęda Jakub
    6. Robert Szymanek
    7. Puła Marcin
    8. Hodam Adrian

    klasa 3 HS  - 0

    1. Szlendak Mateusz
    2. Kostyła Adrian
    3. Sobota Maciej
    4. Socha Paweł
    5. Adoliński Paweł
    6. Florek Marcin
    7. Onyszko Maciej

    klasa 1 Z  - 6

    1. Czeladka Krzysiek
    2. Czeladka Andrzej
    3. Piszcz Artur
    4. Biaduń Sebastian
    5. Zając Paweł
    6. Praczyk Mateusz

    klasa 1 TEK  - 0

    1. Małyska Jakub
    2. Walaszek Jakub
    3. Kowalski Konrad
    4. Kanar Bartek
    5. Kanadys Sebastian
    6. Malaca Damian
    7. Grymuza Jan
    8. Golak Oskar

    klasa 3 TB  - 8

    1. Mirosław Jakub
    2. Kowalczyk Bartek
    3. Rola Marcin
    4. Wójcik Mariusz
    5. Rożko Adrian
    6. Włodek Kamil
    7. Czeladka Piotr

    klasa 2 TE  - 5

    1. Kusyk Michał
    2. Mazuś Bartosz
    3. Sprycha Bartosz
    4. Budzyński Dawid
    5. Komarek Karol
    6. Woźniak Patryk
    7. Michna Eryk
    8. Góźdź Przemysław

    klasa 1 TEH  - 0

    1. Serwejuk Marcin
    2. Kacper Budzyński
    3. Jakub Włoch
    4. Kot  Bartłomiej
    5. Włosek Piotr
    6. Wasilewki Aleks
    7. Tomosiewicz Dawid

    klasa 3 TM  - 1

    1. Kołkiewicz Jarosław
    2. Kreps Mateusz
    3. Rogala Szymon
    4. Flisiak Patryk
    5. Krupa Dawid
    6. Budzyński Adrian

    klasa 3 T  - 5

    1. Zieliński Marcin
    2. Krupka Kamil
    3. Radomski Dawid
    4. Czubacki Mateusz
    5. Szymański Michał
    6. Damian Szlachta
    7. Malesa Kamil
    8. Sańczak Karol

    klasa 2 TB  - 8

    1. Wojtek Podsiadło
    2. Czuchryta Paweł
    3. Mucha Patryk
    4. Dybała Sylwek
    5. Szczygielski Michał
    6. Gozdal Jakub
    7. Kubicki Kamil
    8. Podleśny Konrad

    klasa 1 W - 0

    1. Tomasiak Marcin
    2. Kozak Krzysztof
    3. Antoniuk Sebastian
    4. Rola Krzysztof
    5. Marzęda Jakub
    6. Robert Szymanek
    7. Puła Marcin
    8. Hodam Adrian

    klasa 1 Z  - 0

    1. Czeladka Krzysiek
    2. Czeladka Andrzej
    3. Piszcz Artur
    4. Biaduń Sebastian
    5. Zając Paweł
    6. Praczyk Mateusz

     

    klasa 3 TB  - 10

    1. Mirosław Jakub
    2. Kowalczyk Bartek
    3. Rola Marcin
    4. Wójcik Mariusz
    5. Rożko Adrian
    6. Włodek Kamil
    7. Czeladka Piotr

    klasa 2 TE  - 4

    1. Kusyk Michał
    2. Mazuś Bartosz
    3. Sprycha Bartosz
    4. Budzyński Dawid
    5. Komarek Karol
    6. Woźniak Patryk
    7. Michna Eryk
    8. Góźdź Przemysław

    klasa 3 T  - 2

    1. Zieliński Marcin
    2. Krupka Kamil
    3. Radomski Dawid
    4. Czubacki Mateusz
    5. Szymański Michał
    6. Damian Szlachta
    7. Malesa Kamil
    8. Sańczak Karol

    klasa 2 TB  - 0

    1. Wojtek Podsiadło
    2. Czuchryta Paweł
    3. Mucha Patryk
    4. Dybała Sylwek
    5. Szczygielski Michał
    6. Gozdal Jakub
    7. Kubicki Kamil
    8. Podleśny Konrad

    klasa 3 TB  - 3

    1. Mirosław Jakub
    2. Kowalczyk Bartek
    3. Rola Marcin
    4. Wójcik Mariusz
    5. Rożko Adrian
    6. Włodek Kamil
    7. Czeladka Piotr

    klasa 2 TB  - 0

    1. Wojtek Podsiadło
    2. Czuchryta Paweł
    3. Mucha Patryk
    4. Dybała Sylwek
    5. Szczygielski Michał
    6. Gozdal Jakub
    7. Kubicki Kamil
    8. Podleśny Konrad

    klasa 3 T  - 2

    1. Zieliński Marcin
    2. Krupka Kamil
    3. Radomski Dawid
    4. Czubacki Mateusz
    5. Szymański Michał
    6. Damian Szlachta
    7. Malesa Kamil
    8. Sańczak Karol

    klasa 2 TE  - 3

    1. Kusyk Michał
    2. Mazuś Bartosz
    3. Sprycha Bartosz
    4. Budzyński Dawid
    5. Komarek Karol
    6. Woźniak Patryk
    7. Michna Eryk
    8. Góźdź Przemysław

    klasa 3 TB  - 1

    1. Mirosław Jakub
    2. Kowalczyk Bartek
    3. Rola Marcin
    4. Wójcik Mariusz
    5. Rożko Adrian
    6. Włodek Kamil
    7. Czeladka Piotr

    Klasyfikacja końcowa:

    1.m. klasa          2 TE

    2.m. klasa          3 TB

    3.m. klasa          3 T

    4m. klasa           2 TB

    Obsługa techniczna turnieju:

    Nagłośnienie :

    1          Smaga Przemysław                2 TE

    2          Sprycha Bartosz                     2 TE

    Tablica wyników, stolik sędziowski, protokoły, foto:

    4          Winnicka Katarzyna              2 TH

    5          Marzęda Patrycja                   2 TH

    6          Tkaczyk Katarzyna                2 TH

    7          Zmysłowska Weronika          2 TH

    8          Piekarz Gabriela                     2TH

    9          Walorska Natalia                    2 TEK

    Stanowisko do prezentacji:

    10        Wolska Angelika                    1 TEH

    11        Baran Angelika                      1 TEH

    Marsz z kijkami – „nordic walking”

    12        Szczepaniak Anna                  3 TH

    13        Drewienkowska Urszula        3 TH

    14        Zbiciak Kinga             3 TH

    Wszystkim uczestnikom, współorganizatorom oraz sędziemu w osobie: T. Usowa składamy serdeczne podziękowania za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu turnieju.

    Opracował: mgr W. Żurek

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram