3. miejsce naszych siatkarzy na mistrzostwach rejonu

Opublikowane 07.03.2016
Autor Ilona Puła
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Do turnieju piłki siatkowej na szczeblu rejonowym awansowaliśmy po długiej, wieloletniej przerwie.

  Uczniowie i opiekunowie z innych lubartowskich szkół uprzedzali nas, że poziom gry prezentowany przez drużyny na zawodach rejonowych jest wysoki, gdyż grają w nich uczniowie – zawodnicy znanych klubów sportowych z Lubelszczyzny.

  Mimo to, nasi reprezentanci zagrali bardzo dobrze i nawiązali równorzędną walkę z wyżej notowanymi przeciwnikami z Ryk i Nałęczowa. Momentami prowadziliśmy w setach a zawodnicy drużyn przeciwnych byli zaskoczeni naszą bardzo dobrą grą. Miejscowi kibice doceniali oklaskami nasze akcje, tak w obronie jak i w ataku.

  Wyjazd w dniu 4. marca na zawody do Ryk, to nie tylko zajęcie 3. miejsca, ale również zdobycie nowego doświadczenia w rywalizacji z innymi drużynami, w których występują „profesjonaliści” trenujący kilka razy tygodniowo w swoich klubach.

  Naszą szkołę reprezentowali uczniowie Technikum Zawodowego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 1: Mateusz Kreps – 3TM, Radosław Bocian i Kamil Włodek – 3TB, Przemysław Bernat – 2Z, Jakub Sapieja – 1TB, Mateusz Mitura – 2TEK.

  Specjalne podziękowania należą się uczniom, którzy rozegrali ostatnie zawody jako reprezentanci RCEZ ze względu na to, iż są w ostatniej klasie Technikum Zawodowego i wkrótce opuszczą mury naszej szkoły:

  Paweł Dawidziuk – 4TB (Technik Budownictwa)

  Cezary Litwinek – 4TB (Technik Budownictwa)

  Przemysław Stężycki – 4TM (Technik Mechanik)

  Radosław Budzyński – 4TM (Technik Mechanik)

  Krystian Denko – 4TE (Technik Elektronik)

  Dziękuję za wspólne treningi, za pot przelany na zajęciach, za kulturę na boisku, za grę „fair play”, za zaangażowanie i za godne reprezentowanie społeczności uczniowskiej RCEZ.

  Życzę świetnie zdanych egzaminów zawodowych i matury, dostania się na wybrany kierunek studiów i zdrowia do dalszego uprawiania  sportu.

  Zapraszamy absolwentów Gimnazjów do nauki w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie i na zajęcia sportowe prowadzone w naszej szkole. Chcemy znaleźć wśród Was następców uczniów, którzy reprezentowali RCEZ na zawodach przez cztery lata a teraz kończą naukę.

  Grzegorz Gradziński

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram