XXIII Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

Opublikowane 16.12.2014
Autor Urszula Martyniuk
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 15.12.2014r. w naszej szkole odbyła a się XXIII Olimpiada promocji zdrowego stylu życia, której celem jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie oraz promowanie zdrowego stylu życia. Olimpiada, mimo charakteru konkursowego, nie jest nastawiona na rywalizację, a na wymianę doświadczeń.

  Olimpiada skierowana jest do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. W Olimpiadzie wzięło udział 59 uczestników. Podczas etapu szkolnego zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 20 pytań testowych (zarówno z jedną poprawną odpowiedzią, jak i pytań o charakterze „prawda-fałsz"). Komisja konkursowa po sprawdzeniu prac ustaliła, że największa ilość punktów uzyskał Arkadiusz Urban 19 pkt.i Mateusz Filipek z klasy 1TB oraz Weronika Małyska 17 pkt. z klasy 1Tek. Największą ilość punktów 14 pkt. z ZSZ nr 1 uzyskał Jakub Kindzierski oraz 13 pkt. Przemysław Bernat z klasy 1z, trzecie miejsce, Kamil Barszcz z klasy 1t. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz życzymy dalszych sukcesów w dniu 19.12.2014r reprezentacjom na etapie rejonowym.

  Elżbieta Rola

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram