XII Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Kocku

• Rok szkolny 2023-2024

•

•

• Kronika szkoły

• XII Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Kocku rozegrany 27 XI 2014r, okazał się szczęśliwy dla naszych siatkarek. W turnieju wzięły udział reprezentacje dwóch szkół z Powiatu Lubartowskiego RCEZ Lubartów i gospodynie ZS w Kocku. Opiekunki obu drużyn ustaliły, że mecz zostanie rozegrany do trzech wygranych setów do 25 pkt.

Nasze dziewczęta wygrały spotkanie 3 : 1 i chociaż zawodniczki z Kocka zdołały ugrać jednego seta, to czwarty set w wykonaniu naszych dziewcząt to prawdziwy pogrom wygrałyśmy go 25 : 5.