Wybory do Rady Samorządu Słuchaczy

Opublikowane 02.10.2014
Autor Ilona Puła
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniach 24 i 27 września w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej odbyły się  wybory uzupełniające do Rady Samorządu Słuchaczy I Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Zgodnie z regulaminem Samorządu reprezentująca go Rada powinna składać się z trzech osób. Ze względu na to, że dwóch członków Rady ukończyło dwuletnią kadencję należało przeprowadzić wybory uzupełniające.

  Głosowanie odbyło się w dwóch turach, aby umożliwić zagłosowanie słuchaczom uczącym się w systemie stacjonarnym i zaocznym. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów, czuwała komisja wyborcza w składzie: Martyna Osipik z klasy 3LOds oraz Katarzyna Kusyk z klasy 3Lodz. Słuchacze mogli oddać głos maksymalnie na trzy osoby spośród 5 kandydatów zgłoszonych z poszczególnych klas liceum. W wyborach udział wzięło  94 słuchaczy, z czego głosów ważnych było 89, a głosów nieważnych 5.

  Liczba uzyskanych głosów przez poszczególnych kandydatów:

  1.Eliza Woźniak kl.2LOds- 52 głosy

  2.Karolina Habros kl.2LOds- 44 głosy

  3.Ewelina Pydyś kl.1LOdz- 43 głosy

  4.Aleksandra Wójtowicz kl.2LOds- 42 głosy

  5.Justyna Czarnecka kl.2LOdz- 28 głosów

  Zgodnie z regulaminem Samorządu Słuchaczy osoby z największą ilością uzyskanych głosów, czyli Eliza Woźniak z kl. 2LOds oraz Karolina Habros z kl. 2LOds uzupełniają skład Rady Samorządu Słuchaczy.

  Dziewczynom gratulujemy i życzymy owocnej pracy w Samorządzie!

  Opiekun Samorządu Słuchaczy

  Marzena Foltyn

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram