Walentynki w naszej szkole

Opublikowane 24.02.2015
Autor Ilona Puła
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 23 lutego 2015 roku został przeprowadzony Czytelniczy Konkurs Walentynkowy. Wśród zadań konkursowych znalazły się: rozwiązanie testu ze znajomości literatury pięknej - głównie lektur, kalambury, recytacja wiersza o tematyce miłosnej lub zaśpiewanie piosenki oraz przyniesienie własnoręcznie wykonanej Walentynki. Poza konkursem, w czasie jego trwania odbyły się wróżby. Przy szatni zawieszona była skrzynka walentynkowa, do której wszyscy zainteresowani mogli wrzucać życzenia, które specjalni listonosze dostarczyli w tym dniu do adresatów.

  W konkursie wzięło udział 9 dwuosobowych zespołów. Wszyscy uczestnicy brali aktywy udział w poszczególnych konkurencjach i wykazali się dobrą znajomością poezji i prozy o tematyce miłosnej. Największą liczbę punktów uzyskali:

  - Izabela Olszewska i Agata Misiarz kl. 2 TEK

  - Paweł Dawidziuk i Dawid Chudzik kl. 3 TB

  - Beata Markiewicz i Adam Śliczniak kl. 1 W

  Na zwycięzców czekały nagrody w postaci pluszowych maskotek, a wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali słodkie upominki. Impreza przebiegła w miłej i radosnej atmosferze.

  Galeria>>

  Wanda Michalak

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram