Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej Chłopców 2015

Opublikowane 22.03.2015
Autor Ilona Puła
Galeria:
  • Rok szkolny 2021-2022

  •  

  • Galerie

  •  

  • Kronika szkoły

  • W dniu 20 marca 2015r. w godzinach 900 – 1500, nauczyciele wychowania fizycznego Marek Filipiuk i Włodzimierz Żurek zorganizowali mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej chłopców. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali wszyscy nauczyciele wychowania fizycznego oraz młodzież RCEZ. Do turnieju zgłosiło się 130 uczniów reprezentantów 16 klas. Ogółem rozegrano 16 meczów, w których zdobyto 88 bramek. Turniej został rozegrany systemem pucharowym.

    Poniżej przedstawiamy kolejność i wyniki poszczególnych meczów:

    klasa 2 TB  -  8

    1. Wójcik Łukasz
    2. Kowalczyk Bartłomiej - 1
    3. Rola Marcin
    4. Wójcik Mariusz - 2
    5. Rożko Adrian - 5
    6. Włodek Kamil
    7. Czeladka Piotr

     

    klasa 3 WA  -  2

    1. Baran Jakub - 2
    2. Woźniak Rafał
    3. Zbiciak Mateusz
    4. Góźdź Radosław
    5. Krawczyk Jakub
    6. Michalak Damian
    7. Wojtysiak Adrian
    8. Świć Adam
    9. Jaszcz Rafał

    klasa 3 H  -  1

    1. Wolski Tobiasz
    2. Rusinek Łukasz
    3. Tkaczyk Sebastian - 1
    4. Lipski Adrian
    5. Sieńczak Patryk
    6. Zdunek Kamil
    7. Dzięcioł Mateusz

     

    klasa 2 MP  -  2

    1. Kozak Adrian
    2. Jaworski Michał - 1
    3. Dajek Damian
    4. Żeleźnik Marcin
    5. Majchrzak Adrian
    6. Cieniuch Kamil
    7. Czechowski Mateusz - 1
    8. Zastawny Jan

    klasa 2 TE  -  1

    1. Kowalski Dawid
    2. Kosek Bartosz - 1
    3. Szafarz Krystian
    4. Grzywacz Dominik
    5. Karasiński Jakub
    6. Grabowiec Dominik

     

    klasa 1 TE  -  4

    1. Kusyk Michał - 1
    2. Mazuś Bartosz - 1
    3. Sprycha Bartosz
    4. Budzyński Dawid - 2
    5. Komarek Karol
    6. Woźniak Patryk
    7. Budzyński Patryk
    8. Gładosz Mateusz

    klasa 1 TB  -  5

    1. Dybała Sylwester
    2. Wach Jarek - 2
    3. Szczygielski Michał
    4. Kubicki Kamil
    5. Mucha Patryk - 2
    6. Bodziak Łukasz - 1
    7. Majchrzak Wiktor
    8. Rydzio Arkadiusz

    klasa 1 TM  -  2

    1. Machoń Grzegorz
    2. Woźniak Aleksander - 2
    3. Mikos Wojciech
    4. Budzyński Piotr
    5. Meksuła Rafał
    6. Radomski Rafał

     

    klasa 3 TB  -  7

    1. Gryglicki Łukasz
    2. Majcher Przemysław
    3. Kutnik Dawid
    4. Rożyn Sebastian - 2
    5. Maleszyk Damian
    6. Budzyński Sylwester - 3
    7. Szczęch Patryk  - 2
    8. Jabłoński Patryk

    klasa 3 TM  -   0

    1. Szymczak Bartłomiej
    2. Stężycki Przemysław
    3. Wawryniuk Bartosz
    4. Wójtowicz Bartosz
    5. Bartkowicz Mateusz
    6. Marczak Mateusz
    7. Pierkowski Adam
    8. Matejczuk Michał

    klasa 3 TE  -  0

    1. Latusek Przemysław
    2. Szwaj Rafał
    3. Piskorski Marcin
    4. Denko Krystian
    5. Kudło Jakub
    6. Kubera Sebastian
    7. Rębisz Dariusz

    klasa 4 TB  -  8

    1. Czeladka Damian - 3
    2. Gruba Marek - 1
    3. Patrzylas Kamil - 4
    4. Jankowski Karol
    5. Klej Marcin
    6. Podleśny Sylwester

     

    klasa 2 HS  -  4

    1. Szlendak Rafał
    2. Sobota Maciej
    3. Socha Paweł - 1
    4. Zbiciak Krystian
    5. Kołodyński Rafał
    6. Adoliński Paweł - 2
    7. Florek Marcin - 1
    8. Jakubas Kamil
    9. Kostyła Adrian

     

    klasa 3 T  -  3

    Serewa Rafał - 1

    Jaszcz Adrian

    Kotlarczyk Adrian

    Trajda Paweł

    Tomasiak Piotrek - 2

    Mitura Zbyszek

     

     

    klasa 2 T  -  2

    1. Szymański Michał - 1
    2. Gdela Cezary
    3. Gaweł Rafał
    4. Szlachta Damian
    5. Radomski Dawid - 1
    6. Krupka Kamil
    7. Zieliński Marcin
    8. Malesa Kamil

     

    klasa 1 T  -  5

    1. Komar Mateusz
    2. Janek Adrian - 3
    3. Jankowski Adrian
    4. Kowalski Rafał
    5. Kowalski Damian
    6. Zentara Bartłomiej
    7. Barszcz Kamil
    8. Chmielewski Damian - 2
    9. Zakaszewski Paweł

    klasa 2 TB  -  7

    1. Wójcik Łukasz
    2. Kowalczyk Bartłomiej  - 2
    3. Rola Marcin
    4. Wójcik Mariusz - 1
    5. Rożko Adrian - 3
    6. Włodek Kamil - 1
    7. Czeladka Piotr

     

    klasa 2 MP  -  0

    1. Kozak Adrian
    2. Jaworski Michał
    3. Dajek Damian
    4. Żeleźnik Marcin
    5. Majchrzak Adrian
    6. Cieniuch Kamil
    7. Czechowski Mateusz
    8. Zastawny Jan

    klasa 1 TE  -  7

    1. Kusyk Michał - 1
    2. Mazuś Bartosz - 3
    3. Sprycha Bartosz
    4. Budzyński Dawid
    5. Komarek Karol
    6. Woźniak Patryk - 2
    7. Budzyński Patryk - 1
    8. Gładosz Mateusz

     

     

     

    klasa 1 TB  -  1

    1. Czuchryta Paweł
    2. Dybała Sylwester
    3. Wach Jarek
    4. Szczygielski Michał
    5. Kubicki Kamil
    6. Mucha Patryk
    7. Bodziak Łukasz - 1
    8. Majchrzak Wiktor
    9. Rydzio Arek

    klasa 3 TB  -  1

    1. Gryglicki Łukasz
    2. Majcher Przemysław
    3. Kutnik Dawid
    4. Rożyn Sebastian
    5. Maleszyk Damian
    6. Budzyński Sylwester - 1
    7. Szczęch Patryk

    Jabłoński Patryk

    klasa 4 TB  -  4

    1. Czeladka Damian - 3
    2. Gruba Marek
    3. Patrzylas Kamil - 1
    4. Jankowski Karol
    5. Klej Marcin
    6. Podleśny Sylwester

     

    klasa 2 HS -  1

    1. Szlendak Rafał
    2. Sobota Maciej
    3. Socha Paweł
    4. Zbiciak Krystian -1
    5. Kołodyński Rafał
    6. Adoliński Paweł
    7. Florek Marcin
    8. Jakubas Kamil
    9. Kostyła Adrian

    klasa 1 T  -  4

    1. Komar Mateusz
    2. Janek Adrian - 1
    3. Jankowski Adrian
    4. Kowalski Rafał
    5. Kowalski Damian
    6. Barszcz Kamil
    7. Chmielewski Damian - 3
    8. Zakaszewski Paweł

    klasa 2 TB  -  8

    1. Wójcik Łukasz
    2. Kowalczyk Bartłomiej - 3
    3. Rola Marcin
    4. Wójcik Mariusz - 1
    5. Rożko Adrian - 3
    6. Włodek Kamil
    7. Czeladka Piotr - 1

     

    klasa 1 TE  -  1

    1. Kusyk Michał
      1. Mazuś Bartosz
      2. Sprycha Bartosz
      3. Budzyński Dawid
      4. Komarek Karol
      5. Woźniak Patryk - 1
      6. Budzyński Patryk
      7. Gładosz Mateusz

     

    klasa 4 TB  -  6

    1. Czeladka Damian - 2
    2. Gruba Marek - 1
    3. Patrzylas Kamil - 3
    4. Jankowski Karol
    5. Klej Marcin
    6. Podleśny Sylwester

     

    klasa 1 T  -  1

    1. Komar Mateusz
    2. Janek Adrian - 1
    3. Jankowski Adrian
    4. Kowalski Rafał
    5. Kowalski Damian
    6. Barszcz Kamil
    7. Chmielewski Damian - 1
    8. Zakaszewski Paweł

    klasa 1 TE  -  12

    1. Kusyk Michał - 2
      1. Mazuś Bartosz -5
      2. Sprycha Bartosz - 1
      3. Budzyński Dawid
      4. Komarek Karol
      5. Woźniak Patryk - 2
      6. Budzyński Patryk - 2
      7. Gładosz Mateusz

     

    klasa 1 T  -  0

    1. Komar Mateusz
    2. Janek Adrian
    3. Jankowski Adrian
    4. Kowalski Rafał
    5. Kowalski Damian
    6. Barszcz Kamil
    7. Chmielewski Damian
    8. Zakaszewski Paweł

     

    klasa 2 TB  -  7

    1. Wójcik Łukasz
    2. Kowalczyk Bartłomiej  - 3
    3. Rola Marcin
    4. Wójcik Mariusz - 2
    5. Rożko Adrian
    6. Włodek Kamil
    7. Czeladka Piotr

     

    klasa 4 TB  -  5

    1. Czeladka Damian - 4
    2. Gruba Marek - 2
    3. Patrzylas Kamil - 1
    4. Jankowski Karol
    5. Klej Marcin
    6. Podleśny Sylwester

     

    Klasyfikacja końcowa:

    1. 1. m. klasa 4 TB
    2. 2. m. klasa 2 TB
    3. 3. m. klasa 1 TE
    4. 4. m. klasa 1 T

    Obsługa techniczna turnieju:

    Nagłośnienie:

    Kosior Kamil 3 TE

    Grabowiec Dominik 2 TE

    Tablica wyników, stolik sędziowski, protokoły, foto:

    Gryzio Paulina 3 TH

    Szymczak Magdalena 3 TH

    Jezior Mateusz  3 TB

    Chudzik Dawid 3 TB

    Wszystkim uczestnikom, współorganizatorom oraz sędziom w osobach: P. Onyszko, T. Usow i M. Filipiuk składamy serdeczne podziękowanie za pomoc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu turnieju.

    opracował: mgr W. Żurek

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram