Mistrzostwa powiatu lubartowskiego w sztafetowych biegach przełajowych

Opublikowane 02.10.2014
Autor Ilona Puła
Galeria:
  • Rok szkolny 2022-2023

  •  

  • Galerie

  •  

  • Kronika szkoły

  • W dniu 30.09.2014r. w parku miejskim nad stawem odbyły się mistrzostwa powiatu lubartowskiego w sztafetowych biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały dwie sztafety – dziewcząt i chłopców.

    Po zaciętej rywalizacji dziewczęta uplasowały się na trzecim miejscu, a chłopcy na miejscu drugim co kwalifikuje ich do udziału w mistrzostwach rejonu, które odbędą się w dn. 05.10.2014r. również w Lubartowie.

    Skład reprezentacji chłopców w kolejności startowej oraz uzyskane czasy na trasie ok. 1600m.

    L.P

    Nazwisko i imię

    Zmiana

    Klasa

    czas

    1.

    Czeladka Damian

    1

    4 TB

    5,22

    2.

    Flisiak  Patryk

    2

    2 TM

    5,31

    3.

    Kreps Mateusz

    3

    2 TM

    5,44

    4.

    Zbiciak Mateusz

    4

    3 wa

    6,03

    5.

    Stępień Mateusz

    5

    1 TH

    5,24

    6.

    Furs Tomasz

    6

    1 TB

    6,07

    7.

    Kamil Sykut

    7

    1 TM

    5,48

    8.

    Czeladka Piotr

    8

    2 TB

    5,44

    9.

    Małyska Damian

    9

    1 TM

    5,49

    10.

    Gruba Marek

    10

    4 TB

    5,08

    Skład reprezentacji dziewcząt w kolejności startowej oraz uzyskane czasy na trasie ok. 800m.

    L.P

    Nazwisko i imię

    Zmiana

    Klasa

    czas

    1.

    Zajączkowska Anna

    1

    2 TH

    3,12

    2.

    Furtak Angelika

    2

    1 hs

    3,34

    3.

    Tomasiak Magdalena

    3

    1 hs

    3,32

    4.

    Mierzwińska Dominika

    4

    2 TEK

    3,24

    5.

    Pszczoła Joanna

    5

    2 TEK

    3,38

    6.

    Marzęta Monika

    6

    2 TEK

    3,47

    7.

    Małyska Celina

    7

    2 TEK

    3,32

    8.

    Flisiak Justyna

    8

    1 TEK

    3,05

    9.

    Kempa Kinga

    9

    1 hs

    4,05

    10.

    Skrzypiec Renata

    10

    3 s

    3,07

    11.

    Gruba Katarzyna

     

    1 hs

    rezerwa

    Opiekunem młodzieży na zawodach był W. Żurek.

    Opracował: W. Żurek

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram