II etap szkolnego konkursu „Matematyczne łamigłówki” 2015

Opublikowane 26.03.2015
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • 25 marca 2015 roku w naszej szkole został zorganizowany II etap konkursu „Matematyczne łamigłówki”. Sześć dwuosobowych drużyn z pierwszych klas, które uzyskały największą liczbę punktów w pierwszym etapie konkursu spotkało się, aby ponownie zmierzyć się z nowymi zadaniami matematycznymi. Drużyny przedstawiały prezentację na wybrany temat spośród wymienionych w regulaminie konkursu oraz rozwiązywały krzyżówki matematyczne i odpowiadały na pytania.

  Najlepszy wynik uzyskała drużyna z klasy  1TB w składzie Damian Greguła i Dominik Majcher. Drugie miejsce przypadło ex aequo Alessandrze Skubisz i Natalii Walorskiej z klasy 1TEk oraz Przemkowi Goździowi i Marcinowi Stawskiemu z klasy 1TE. Trzecie miejsce zajęły Justyna Flisiak i Weronika Małyska z klasy 1TEk. W  drugim etapie konkursu wzięli jeszcze udział Mateusz Antoniak z klasy 1TE oraz Arkadiusz Wrotkowski i Kamil Zdunek z klasy 1TB.

  Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zaangażowanie.

  Agnieszka Czernicka, Agnieszka Włosek

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram