XIII Memoriał Ryszarda Kalbarczyka

Opublikowane 25.09.2013
Autor Ilona Puła
Galeria:
  • Rok szkolny 2021-2022

  •  

  • Galerie

  •  

  • Kronika szkoły

  • MISTRZOSTWA POWIATU

    w indywidualnych biegach przełajowych

    W dniu 24.09.2013r, w Parku Miejskim, w Lubartowie, na terenie boisk treningowych KS „ LEWART” odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe XIII Memoriał Ryszarda Kalbarczyka. Organizatorem imprezy, jak co roku był Powiatowy SZS, przy współudziale uczniów z naszej szkoły, którzy pod opieką Marka Filipiuka i Włodzimierza Żurka, pełnili rolę sędziów organizując pracę na linii mety. W zawodach uczestniczyli uczniowie ze Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Lubartowskiego. W kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych reprezentujące RCEZ dziewczęta miały do pokonania dystans 1000m, chłopcy natomiast startowali w dwóch kategoriach; rocznik 1996-1997 i rocznik1995 i starsi, na identycznym dystansie1500m. Bardzo dobrze wypadła cała reprezentacja REGIONALNEGO CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ w LUBARTOWIE, jednak na szczególne wyróżnienie zasługują: Czeladka Damian i Gruba Marek z kl. IIITB oraz Radek Barwiński z kl. 3T zdobywcy odpowiednio 2, 3, 4 miejsca w swojej kategorii wiekowej, a także Czeladka Piotr z kl. ITB, Gryglicki Łukasz z IITB i Mateusz Zbiciak z 2WA zajmując odpowiednio 3, 6 i 18 miejsce.

    Wśród dziewcząt : Marzęta Monika była 11, a Małyska Celina 13.

    Skład reprezentacji RCEZ w Lubartowie:

    Nazwisko i imię

    Miejsce

    Klasa/rocznik

    Czeladka Damian

    2

    3 TB – 1995

    Gruba Marek

    3

    3 TB – 1995

    Barwiński Radosław

    4

    3 T – 1995

    Czeladka Piotr

    3

    1 TB - 1997

    Gryglicki Łukasz

    6

    2 TB – 1996

    Zbiciak Mateusz

    18

    2 WA - 1996

    Cieniuch Kamil

    21

    1 MP - 1997

    Kozak Adrian

    22

    1 MP – 1997

    Woźniak Marcin

    23

    1 TEK – 1997

    Trąbka Damian

    24

    1 TEK – 1997

    Dajek Damian

    25

    1 MP - 1997

    Zastawny Jan

    27

    1 MP- 1997

    Powałka Jakub

    30

    1 MP - 1997

    Mitura Emil

    32

    1 W - 1997

    Ozonek Paweł

    33

    1 MP - 1997

    Sygnowski Dawid

    34

    1 W - 1997

    Matejczuk Michał

    28

    2 TM - 1996

    Marzęta Monika

    11

    1 TEK – 1997

    Małyska Celina

    13

    1 TEK - 1997

    Uczniowie organizujący pracę na linii mety

    Nazwisko i imię

    klasa

    Nieścioruk Igor

    4 TE

    Głowienka Adrian

    4 TE

    Brzozowski Przemysław

    4 TE

    Maj Grzegorz

    4 TM

    Zglejszewski Jacek

    4 TM

    Stefaniak Arek

    4 TM

    Szkutnik Artur

    4 TM

    Denka Łukasz

    4 TM

    Michałowski Patryk

    4 TM

    Rogala Mirek

    4 TM

    Strojek Dominik

    4 TM

    Wójcik Damian

    4 TM

    Kobyłka Piotr

    4 TM

    Przystupa Dawid

    4 TM

    Radomska Katarzyna

    3 TEK

    Ochalska Danuta

    3 TEK

    Sternik Małgorzata

    3 TEK

    Pasikowska Kinga

    3 TEK

    Wolińska Agnieszka

    3 TEK

    Meksuła Ewelina

    3 TEK

    Malesa Karol

    1 T

    Szlachta Damian

    1 T

    Maj Daniel

    3 T

    Kusyk Adrian

    3 T

    Stasiak Wojciech

    3 T

    Radomski Damian

    1 T

    Opiekę nad młodzieżą sprawowali nauczyciele wf : mgr Marek Filipiuk i mgr Włodzimierz Żurek

    Wszystkim uczestnikom, zarówno sportowcom jak i współorganizatorom zawodów składam serdeczne wyrazy podziękowania za sportową postawę, godne reprezentowanie i promowanie naszej szkoły.

    Opracował : mgr Marek Filipiuk

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram