Wybory do Rady Samorządu Słuchaczy

Opublikowane 04.10.2013
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniach 24-25 oraz 28-29 września w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej odbyły się wybory uzupełniające do Rady Samorządu Słuchaczy I Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Zgodnie z regulaminem Samorządu reprezentująca go Rada powinna składać się z trzech osób. Ze względu na to, że jeden z członków Rady ukończył szkołę należało przeprowadzić wybory uzupełniające.

  Głosowanie odbyło się w dwóch turach, aby umożliwić zagłosowanie słuchaczom uczącym się w systemie stacjonarnym i zaocznym. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów, czuwała komisja wyborcza w składzie: Martyna Osipik, Eliza Włoch i Norbert Marzęta z klasy 2LOds. Słuchacze mogli oddać głos maksymalnie na trzy osoby spośród 5 kandydatów zgłoszonych z poszczególnych klas liceum. W wyborach udział wzięło 71 słuchaczy, z czego głosów nieważnych było 8, głosów ważnych 63.

  Liczba uzyskanych głosów przez poszczególnych kandydatów:

  1. Kusyk Katarzyna kl.2LOdz- 47
  2. Stawinoga Agnieszka kl.1LOdz- 39
  3. Woźniak Eliza kl.1LOds- 38
  4. Zbiciak Marcin kl.1LOds- 26
  5. Wójtowicz Aleksandra kl.1LOds- 18

  Zgodnie z regulaminem Samorządu Słuchaczy osoba z największą ilością uzyskanych głosów, czyli Kusyk Katarzyna z kl. 2LOdz uzupełnia skład Rady Samorządu Słuchaczy.

  opiekun Samorządu: Marzena Foltyn

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram