Wszechstronność talentów uczniów RCEZ

Opublikowane 02.06.2014
Autor Urszula Martyniuk
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Uczniowie naszej szkoły zdobywają najwyższe miejsca i wyróżnienia w powiecie i województwie, nie tylko w konkursach przedmiotowych czy zawodowych, ale również konkursach o charakterze artystycznym. Uczennica klasy 3 TEk Małgorzata Sternik zdobyła II miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zapobiegamy pożarom" .

  Podsumowanie tego etapu odbyło się 2 czerwca 2014 r. w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie z udziałem autorów prac plastycznych, które komisja konkursowa uznała za najlepsze. Konkurs przeprowadzony był w sześciu grupach wiekowych. Komisja wybrała po pięć prac z każdej grupy, które zostały zakwalifikowane do udziału w etapie centralnym i przekazane do Związku Ochotniczej Straży Pożarnej RP w Warszawie. W pionie uczniowie szkół ponadgimnazjalnych II miejsce w województwie zajęła Małgorzata Sternik z klasy 3 TEk. Wśród gości honorowych znaleźli się dh Marian Starownik Prezes Zarządu OW ZOSP RP i Wicewojewoda Lubelski, dh Tadeusz Szyszko Dyrektor Zarządu Wykonawczego OW ZOSP RP, dh ks. Andrzej Biernat Przewodniczący Komisji ds. Młodzieży OW ZOSP RP, st. bryg. Zbigniew Czępiński Zastępca Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP oraz pan Wojciech Piekarczyk Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. W podsumowaniu uczestniczyli również nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursu. Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

  Gratulujemy sukcesu!

  Opracowała: Edyta Konior

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram