Uczniowie naszej szkoły już odtańczyli uroczystego poloneza… [GALERIA]

Opublikowane 13.01.2014
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Ponad sto par, uśmiechnięte twarze, łzy wzruszenia i świetna zabawa - tak było w sobotni wieczór 11 stycznia 2014 roku w zajeździe Sosnowe Uroczysko w Firleju, gdzie na tradycyjnej studniówce bawili się tegoroczni maturzyści Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie. Poloneza zatańczyli uczniowie czterech klas technikum. Tegoroczni maturzyści oraz osoby towarzyszące pod okiem nauczycieli dopracowali choreografię do perfekcji, dlatego obserwujący taniec rodzice mogli z dumą patrzeć na swoje pociechy.

  Fot. Anna Kołodyńska-Czarnecka / powiatlubartowski.pl

  Bal studniówkowy zaszczycili swoją obecnością Starosta Powiatu Lubartowskiego Pan Fryderyk Puła, Wicestarosta Lubartowski Pan Jacek Zalewski oraz Przewodniczący Rady Rodziców Pan Krzysztof Szysiak.

  Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Hanna Borzęcka, kierując ciepłe słowa do uczniów, ich rodziców i zaproszonych gości.

  Następnie zabrał głos Starosta Powiatu Lubartowskiego Pan Fryderyk Puła, który gratulował uczniom klas maturalnych tego, że są już tylko o krok od ukończenia szkoły, której specyfiką, ale też trudnością jest fakt, iż wymaga ona opanowania nie tylko wiedzy ogólnej, ale również zawodowej, technicznej. Pan Starosta odczytał również list od Wojewody Lubelskiego Pana Mariana Starownika, skierowany do maturzystów. Oprócz wspaniałej zabawy na balu studniówkowym, życzył on młodzieży, aby wszystkie dokonywane przez nią wybory były trafne, świadome i dające satysfakcję.

  Miłe słowa i serdeczne życzenia udanej zabawy skierował do zebranych także Przewodniczący Rady Rodziców Pan Krzysztof Szysiak, mówiąc, że studniówka to nie tylko zabawa, ale i swego rodzaju przypomnienie o zbliżającej się maturze.

  Uczniowie klas maturalnych wręczyli wiązanki kwiatów zaproszonym gościom, dyrekcji szkoły i swoim wychowawcom. Po części oficjalnej przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia, biesiadę przy suto zastawionych stołach i wspaniałą zabawę w dyskotekowych rytmach do białego rana.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram