• Rok szkolny 2023-2024

•

•

• Kronika szkoły

• Dnia 08 kwietnia 2014 r. odbył się Wojewódzki Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych w Szachach o Puchar Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Celem zawodów była popularyzacja i wzrost zainteresowania szachami w środowisku szkół ponadgimnazjalnych.

Zawody zostały rozegrane w siedmiu rundach ( system szwajcarski ) w tempie gry 15 min. na partię Do rywalizacji przystąpiło 50 zawodników i zawodniczek ze szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego. Zawody odbyły się w obiektach II LO i SP 3 w Lubartowie. Turniej odbywał się w kategorii chłopców i dziewcząt zarówno indywidualnie jak i drużynowo.

W klasyfikacji drużynowej nasza reprezentacja zajęła wysokie VIII miejsce. Indywidualnie X miejsce zdobył Jakub Białek z klasy 2 T. Jest to najlepsze miejsce wśród młodzieży reprezentującej lubartowskie szkoły, jest to bardzo dobry wynik, zważając na fakt, że w turnieju brało udział między innymi 2 zawodników z tytułami krajowymi - centralnymi i 12 z tytułami krajowymi - okręgowymi. Wysokie VIII miejsce zajęła także Magda Mazurek z klasy 1 TH.

Reprezentacja naszą szkoły wystąpiła w składzie:

1. Białek Jakub -  klasa   2 T
    2. Brzozowski Przemysław -  klasa   4 TE
    3. Makowski Łukasz -  klasa   1 TE
    4. Dębek Gabriel -  klasa   2 TM
    5. Mazurek Magdalena -  klasa   1 TH

Zawodniczce i zawodnikom składamy serdeczne podziękowania za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Opracował: Włodzimierz Żurek.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram