Pięciu uczniów RCEZ ze stypendiami Starosty

Opublikowane 13.03.2014
Autor Grzegorz Danił
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Pięcioro uczniów z naszej szkoły otrzymało Stypendium Starosty Lubartowskiego.

  Alicja Musik z 2TEK

  Emilia Kozieł z 3TEK

  Damian Ferenc z 3TB

  Kamil Banaś z 4TB

  Michał Cybul z 4TM

  Zostali oni laureatami pierwszej edycji wyróżnień, przyznawanych dla uczniów szczególnie uzdolnionych szkół powiatu lubartowskiego.

  Emilia, Damian i Kamil to nasi najlepsi uczniowie ze średnią ocen powyżej 5.0, Alicja i Michał osiągnęli duże sukcesy w konkursach wiedzy na szczeblu wojewódzkim. Dodatkowo cała piątka to uczniowie ze wzorowym zachowaniem.

  W dniu wczorajszym na specjalnym spotkaniu w Starostwie Powiatowym w Lubartowie z wyróżnionymi i ich rodzicami spotkał się Starosta Lubartowski Fryderyk Puła, Kazimierz Sysiak - członek Zarządu Powiatu w Lubartowie i Krzysztof Krupa - kierownik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu.

  Pan Starosta pogratulował osiągnięć stypendystom i ich rodzicom i życzył dalszych sukcesów.

  Takie stypendia, które wczoraj otrzymali uczniowie naszej szkoły, będą przyznawane dwa razy w roku, po zakończeniu każdego semestru. Są one nagrodą dla uczniów uzdolnionych, którzy uzyskują wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki, kultury, sztuki i sportu. Mają one również na celu motywowanie uczniów do pogłębiania wiedzy oraz rozwijania swoich zainteresowań.

  Mamy nadzieję, że to wyróżnienie zmobilizuje uczniów naszej szkoły do podjęcia starań w kierunku osiągania coraz lepszych wyników w nauce i sukcesów w konkursach i olimpiadach.

  Dyrekcja

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram