Młodzież RCEZ na Targach Budowlanych

Opublikowane 31.03.2014
Autor Urszula Martyniuk
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W piątek 28 marca 2014 r. uczniowie klasy trzeciej technikum w zawodzie technik budownictwa uczestniczyli w wycieczce programowej na Targi Budowlane LUBDOM 2014. Podczas wycieczki młodzież przyglądała się propozycjom wielu wystawców branży budowlanej. Byli to zarówno producenci materiałów budowlanych i wykończeniowych, jak i projektanci. Uczniowie zbierali materiały informacyjne, rozmawiali z wystawcami, przyglądali się ekspozycjom.

  W tym samym dniu w Hali Targów Lublin odbywały się również Targi Pracy. Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z ofertami pracy branży budowlanej, rolniczej, ogrodniczej, technologicznej, spożywczej i przemysłowej. Oferty dotyczyły pracy w kraju jak również za granicą. Młodzież szczególnie interesowała się możliwością pracy w okresie wakacji. Dodatkowo uczniowie mogli dowiedzieć się jak szukać pracy oraz jak napisać dokumenty związane z jej poszukiwaniem.

  Wyjazd klasowy poza walorami kształcącymi sprzyjał również integracji uczniów.

  Wychowawczyni  klasy 3 TB Jadwiga Gębal

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram