Mistrzostwa RCEZ w halową piłkę nożną

Opublikowane 24.03.2014
Autor Urszula Martyniuk
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W odpowiedzi na apel Lubelskiego Kuratora Oświaty dotyczący działań składających się na zapewnienie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży- w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie 21 marca 2014 roku odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej Chłopców.

  Pierwszy dzień wiosny był okazją do sportowej rywalizacji dla  117 uczniów – reprezentantów 15 klas z technikum zawodowego i zasadniczej szkoły zawodowej.

  Rozegrano 15 meczy systemem pucharowym. Po zaciętej rywalizacji w meczu finałowym spotkały się zespoły z klasy 2 T i 1 TB, którego zwycięzcą została klasa 2 T i tym samym zdobyła tytuł mistrza szkoły w roku szkolnym 2013/2014. Trzecie miejsce zajęła klasa 2 TB.Zawody przebiegały w miłej i sportowej atmosferze. Wszystkim uczestnikom organizatorzy dziękują za aktywność, zaangażowanie i postawę fair play w trakcie trwania turnieju.

  Sędziami turnieju byli: Marek Filipiuk i Paweł Onyszko. Nad całością imprezy czuwał Włodzimierz Żurek, któremu pomagali uczniowie obsługujący sekretariat zawodów.

  Opracował: W. Żurek

   

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram