KONKURS MŁODEGO HANDLOWCA 2014

Opublikowane 17.02.2014
Autor Urszula Martyniuk
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Dnia 14 lutego br. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie odbył się konkurs przedmiotowyskierowany do uczniów Technikum Handlowego i Zasadniczej Szkoły Zawodowej kształcącej w zawodzie sprzedawca. W konkursie wzięły udział 2-osobowe zespoły z klas: 1s, 2s, 1TH i 2TH.

  Celem konkursu było propagowanie wśród młodzieży wiedzy i umiejętności zawodowych związanych z handlem i sprzedawaniem oraz rozwój ich kreatywności.

  Uczniowie mieli możliwość sprawdzenia i porównania posiadanego poziomu wiedzy handlowej w zróżnicowanych konkurencjach, takich jak:  test wiedzy o handlu czy krzyżówka. Mieli również okazję do wykazania się umiejętnością prowadzenia negocjacji cenowych, projektowania sloganu dla punktu handlowego oraz wywieszki cenowej.

  Bezkonkurencyjne okazały się uczennice z klasy 2TH, które zajęły trzy pierwsze miejsca: I miejsce- Paulina Topyła i Kamila Chomik, II miejsce- Katarzyna Paśnik i Kamila Szalast, III miejsce- Paulina Gryzio i Angelika Woźniak.

  Za uczestnictwo w konkursie zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe. Organizatorami konkursu byli nauczyciele przedmiotów zawodowych Pani Marzena Foltyn oraz Pani Marzena Nowak.

  Zwyciężczyniom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu!

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram