Skład Rady Samorządu Uczniowskiego 2012/2013

Opublikowane 01.10.2012
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniach 20 i 24 września odbyły się w naszej szkole wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Głosowanie odbyło się w dwóch turach, aby mogli w nich uczestniczyć wszyscy uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej, również i Ci, którzy odbywają praktyki zawodowe poza terenem szkoły. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów, czuwała komisja wyborcza w składzie: Żaneta Kopeć, Marika Kolonek, Karol Rola. Swój głos można było oddać na ośmiu z dwudziestu czterech kandydatów zgłoszonych poprzez poszczególne klasy. W wyborach udział wzięło 633 uczniów, głosów nieważnych było 42. Głosowanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze.

  Zgodnie z regulaminem Samorządu, 10 osób z największą ilością uzyskanych głosów, wchodzi do Rady SU. W ubiegły piątek odbyło się zebranie członków SU i kandydatów.  Na spotkaniu odchodzący  Samorząd symbolicznie przekazał władzę nowej Radzie Samorządu Uczniowskiego.

  A oto skład nowej Rady Samorządu Uczniowskiego:

  Przewodnicząca:

  Katarzyna Szymczak  3TEK

  Wiceprzewodniczący:

  Michał Cybul  3TM

  Damian Ferenc  2TB

  Sekretarz:

  Karol Moryc  2TE

  Pozostali członkowie:

  Iwona Michalak  2TEK

  Żaneta Wojtyl  1S

  Joanna Lewin  1S

  Ewelina Kusyk  2W

  Bartłomiej Och  3TEK

  Dariusz Rębisz  1TE

  Galeria>>

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram