Lubelski program pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych

Opublikowane 26.06.2013
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 24 czerwca 2013 roku uczeń klasy drugiej Technikum Zawodowego w zawodzie technik budownictwa Damian Ferenc uczestniczył w konferencji w ramach „Lubelskiego programu pomocy stypendialnej dla uczniów szczególnie uzdolnionych 2010 – 2013” Spotkanie odbyło się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie z udziałem stypendystów województwa lubelskiego szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

  Podczas uroczystości zostały wręczone dyplomy dla stypendystów oraz przekazano listy gratulacyjne Dyrektorom szkół zawierające podziękowania dla nauczycieli i dyrekcji za trud włożony w pracę z uczniem szczególnie uzdolnionym. Podkreślono, że dzięki zaangażowaniu i wsparciu nauczycieli uczniowie mogą rozwijać swoje pasje i osiągać liczne sukcesy na polu edukacyjnym. Obecni na spotkaniu Marszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Hetman i Wicemarszałek Województwa Lubelskiego Krzysztof Grabczuk złożyli nauczycielom życzenia satysfakcji z pracy oraz dalszych sukcesów pedagogicznych.

  Uczestnikom przedstawiono również warunki i kryteria ubiegania się o stypendium na rok szkolny 2013/2014.

  Spotkanie uświetniły występy stypendystów Województwa Lubelskiego w dziedzinie twórczości artystycznej.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram