Konkurs wiedzy o AIDS/HIV 2013

Opublikowane 05.03.2013
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniu 5 marca został rozstrzygnięty konkurs wiedzy o AIDS/HIV przeprowadzony w klasach pierwszych RCEZ w Lubartowie. Do konkursu przystąpiły drużyny dwuosobowe reprezentujące poszczególne pierwsze klasy. Drużyna miała za zadanie rozwiązać test wiedzy, stworzyć pokaz multimedialny o tematyce AIDS/HIV oraz ułożyć hasło profilaktyczne. W konkursie wystartowało 28 osób, co dało 14 drużyn – nie było ograniczenia odnośnie ilości drużyn z poszczególnych klas.

  Trzecie miejsce z ilością punktów 24 zajęła klasa I TM reprezentowana przez Pawła Wawrucha oraz Bartosza Wawryniuka. Drugie miejsce przypadło klasie I TEK reprezentowanej przez Izabelę Małecką oraz Agnieszkę Michalską, które uzyskały 25 punktów. Pierwsze miejsce w konkursie z wynikiem 26 punktów zajęła klasa I TH reprezentowana przez Emilię Szatiło oraz Małgorzatę Karczmarz. Zwycięskim drużynom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za poświęcony czas i za udział w konkursie.

  Marcin Socha
  Elżbieta Rola

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram