IX Regionalny Konkurs „Dzień Bezpiecznego Komputera”

Opublikowane 06.02.2013
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • 5 lutego 2013 r. uczniowie klasy 3 i 4 Technikum Elektronicznego: Przemysław Brzozowski, Mateusz Tatarczak i Bartłomiej Chłopaś reprezentowali Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie w kolejnym etapie IX Regionalnego Konkursu „Dzień Bezpiecznego Komputera”.

  Konkurs organizowany jest przez Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli pod honorowym patronatem Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

  Konkurs rozpoczął się powitaniem i prezentacją laureatów z 27 szkół województwa lubelskiego. Następnie uczniowie zostali podzieleni na grupy laboratoryjne, według kategorii w których potem byli oceniani (Gimnazjum, Liceum i Technikum) i przeszli do sal, gdzie w formie elektronicznej rozwiązywali test informatyczny.

  W trakcie oczekiwania na wyniki swojej pracy uczestnicy wysłuchali wykładu Pana Janusza Warszewskiego, konsultanta ds. informatyki w Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie, na temat: "Internet – moje prawa i obowiązki".

  Po wykładzie odbyło się podsumowanie wyników konkursu.

  Nagrodami dla najlepszych były wołczery na bezpłatne egzaminy z różnych certyfikatów ECDL, natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne nagrody.

  K.Michoń

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram