Konkurs matematyczny „Polubić matematykę"

Opublikowane 11.04.2012
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Po raz drugi w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie został przeprowadzony konkurs matematyczny „Polubić matematykę”. Organizatorami konkursu są nauczyciele matematyki z RCEZ Katarzyna Marciniak, Luiza Matyjaszczyk-Osior i Barbara Zalewska. W tym roku szkolnym konkurs był skierowany do wszystkich szkół średnich znajdujących się w naszym powiecie.

  Pierwszy etap konkursu został przeprowadzony 3 kwietnia 2012 roku. Zadania konkursowe dotyczą funkcji i ich zastosowań, a podstawę wymagań stanowi obowiązująca podstawa programowa z matematyki dla liceum i technikum w zakresie rozszerzonym. Z naszej szkoły do drugiego etapu zakwalifikował się uczeń klasy 3TB Kamil Bronisz oraz uczeń klasy 2TM Michał Cybul. Życzymy powodzenia w drugim etapie konkursu, w którym przyjdzie im zmierzyć się z najlepszymi uczniami z Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie, Liceum Ogólnokształcącego im. Marcina Stępnia w Kocku oraz II Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Firleja w Lubartowie.

  Katarzyna Marciniak

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram