Finał konkursu matematycznego

Opublikowane 02.03.2012
Autor Ilona Puła
Galeria:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Kamil Czarnota, uczeń czwartej klasy Technikum Elektronicznego

  RCEZ w Lubartowie zajął szóste miejsce w konkursie matematycznym

  „Matematyka w technice dla technika”

  Dnia 1 marca 2012 roku na Wydziale Podstaw Techniki Politechniki Lubelskiej odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie oraz podsumowanie konkursu matematycznego „Matematyka w technice dla technika”, który zorganizowany został po raz drugi przez Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie oraz Zespół Szkół nr 3, pod patronatem oraz we współpracy z Politechniką Lubelską.

  Konkurs składał się z trzech etapów. Do etapu finałowego zakwalifikowało się 12 uczniów technicznych szkół średnich z województwa lubelskiego. Laureat, który zajął pierwszą lokatę w konkursie, uzyskał prawo - na zasadach preferencyjnych, do podjęcia studiów na wybranym przez siebie kierunku Politechniki Lubelskiej.

  Szóste miejsce konkursowe w województwie lubelskim uzyskał Kamil Czarnota uczeń czwartej klasy Technikum Elektronicznego Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie . Wszyscy finaliści otrzymali dyplomy oraz drobne upominki od organizatorów.

  Za przygotowanie i opiekę odpowiedzialna była Luiza Matyjaszczyk-Osior.

  Galeria>>

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram