XI MEMORIAŁ RYSZARDA KALBARCZYKA

Opublikowane 27.11.2011
Autor Ilona Puła
Kategorie:
  • Rok szkolny 2021-2022

  •  

  • Galerie

  •  

  • Kronika szkoły

  • MISTRZOSTWA POWIATU w indywidualnych biegach przełajowych XI MEMORIAŁ RYSZARDA KALBARCZYKA

    W dniu 04.10.10r, w Parku Miejskim, w Lubartowie, na terenie boisk treningowych KS „ LEWART” odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe XI Memoriał Ryszarda Kalbarczyka. Organizatorem imprezy, jak co roku był Powiatowy SZS, przy współudziale 18 uczniów z naszej szkoły pod wodzą p.Włodzimierza Żurka, którzy pełnili rolę sędziów organizując pracę na linii mety. W zawodach uczestniczyli uczniowie ze Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Lubartowskiego.  W kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych reprezentujące RCEZ dziewczęta miały do pokonania dystans 1000m, chłopcy natomiast startowali w dwóch kategoriach ;rocznik 1994-1995 i rocznik1993 i starsi, na identycznym dystansie1500m..  Bardzo dobrze wypadła cała reprezentacja REGIONALNEGO CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ w LUBARTOWIE, jednak na szczególne wyróżnienie zasługuje Przemek Kreps z KL 3 TM , który wygrał swoją kategorię wiekową, a także Gruba Marek, Czeladka Damian z kl I TB i Bartek Mitura z kl I TE zajmując odpowiednio 2, 3 i 4 miejsce. Wśród dziewcząt   na uwagę zasługuje 8 miejsce Katarzyny Radomskiej z kl I Tek.

    Skład reprezentacji RCEZ w Lubartowie

    DZIEWCZĘTA :  Radomska Katarzyna -8 , Ewelina Zielińska – 19, Katarzyna Szymczak - 22

    CHŁOPCY r.1994-1995 - Gruba Marek – 2, Czeladka Damian – 3, Mitura Bartek – 6,

    Cybul Michał – 8, Kusyk Rafał - 10

    r.1993 i starsi Kreps Przemysław -1, Kępa Przemysław – 3,  Stępniak Mateusz - 4, Wisiecki Dariusz -5 , Pożarowszczyk Łukasz - 6 Rzechuła Jakub – 7

    Nazwisko i imię

    Miejsce

    Czas na dyst 1500m

    Klasa/rocznik

    Kreps           Przemek

    1

    4,49

    3 TM – 1993

    Kępa            Przemek

    3

    4,59

    3 TE - 1993

    Stępniak       Mateusz

    4

    5,09

    4 TE – 1993 i starsi

    Wisiecki      Dariusz

    5

    5,24

    3 TM – 1993

    Pożarowszczyk Łukasz

    6

    5,35

    3 T - 1993

    Rzechuła      Jakub

    7

    5,48

    3 TE - 1993

    Gruba           Marek

    2

    4,35

    1 TB - 1995

    Czeladka      Damian

    3

    4,37

    1 TB – 1995

    Mitura          Bartek

    6

    4,52

    1 TE – 1995

    Cybul          Michał

    8

    5,07

    2 TM – 1995

    Kusyk         Rafał

    10

    5,13

    1 TB - 1995

    Radomska   Katarzyna

    8

    4,16

    1 TEk - 1995

    Zielińska     Ewelina

    19

    4,32

    2 TEk - 1994

    Szymczak    Katarzyna

    22

    4,47

    2 TEk - 1994

    Młodzieżą opiekował się nauczyciel wf  mgr Marek Filipiuk

    Uczniowie organizujący pracę na linii mety

    Nazwisko i imię

    klasa

    Denko Rafał

    3 TE

    Marzęta Mateusz

    3 TE

    Bartnik Łukasz

    3 TE

    Zbiciak Sebastian

    3 TE

    Rzechuła Mateusz

    3 TE

    Pyra Paweł

    3 TE

    Janek Piotr

    3 TE

    Szczęsny Michał

    3 TB

    Sowa Dawid

    3 TB

    Stefaniak Arek

    2 TM

    Szkutnik Artur

    2 TM

    Przystupa Dawid

    2 TM

    Michałowski Patryk

    2 TM

    Rogala Mirek

    2 TM

    Strojek Dominik

    2 TM

    Telepski Łukasz

    3 TM

    Jurek Piotr

    3 TM

    Mitura Marek

    3 TM

    Opiekę sprawował nauczyciel wf  mgr Włodzimierz Żurek

    Wszystkim uczestnikom, zarówno sportowcom jak i współorganizatorom zawodów składam serdeczne wyrazy podziękowania za sportowa postawę, godne reprezentowanie i promowanie naszej szkoły.

    Opracował : mgr Marek Filipiuk

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram