Turniej Piłki Nożnej dla Szkół Ponadgimnazjalnych

Opublikowane 17.10.2013
Autor Ilona Puła
Kategorie:
  • Rok szkolny 2022-2023

  •  

  • Galerie

  •  

  • Kronika szkoły

  • Dnia 15.10.2013 r. na boisku „Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 3 odbył się Turniej Piłki Nożnej dla Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach obchodów 470 – lecia Miasta Lubartów.

    Do rozgrywek zgłosiło się 7 drużyn:

    RCEZ Lubartów – klasy I.
    RCEZ Lubartów – klasy II.
    RCEZ Lubartów – klasy III.
    ZS nr 2 w Lubartowie – klasy I.
    ZS nr 2 w Lubartowie – klasy II.
    ZS nr 2 w Lubartowie – klasy III.
    II LO Lubartów – klasy III.

    W poszczególnych rocznikach rozegrano mecze:

    ZS 2 Lubartów(I)                   -           RCEZ Lubartów(I)             0-0

    ZS 2 Lubartów(I)                   -           RCEZ Lubartów(I)             0-0

    ZS 2 Lubartów(II)                  -           RCEZ Lubartów(II)            1-2

    ZS 2 Lubartów(II)                  -           RCEZ Lubartów(II)            3-3

    ZS 2 Lubartów(III)                 -           RCEZ Lubartów(III)           4-1

    ZS 2 Lubartów(III)                 -           II LO Lubartów(III)               2-1

    II LO Lubartów(III)                -           RCEZ Lubartów(III)           3-0

    Końcowa kolejność szkół:

    1.ZS 2 Lubartów                9 p.      10-7

    2.RCEZ Lubartów            6 p.      6-11

    3.II LO Lubartów                3 p.      4-2.

    Tytuł „króla strzelców” wśród trzecich klas zdobyli zawodnicy ZS nr 2 Kacper Polichańczuk i Paweł Bronisz, królem strzelców klas drugich został uczeń naszej szkoły Sebastian Malesa, wszyscy otrzymali dyplomy i pamiątkowe statuetki. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami i dyplomami.

    Skład RCEZ Lubartów – klasy III – CHLEBIEJ ADRIAN, KOŁTUNIK KAROL, SIDOR DAWID, PATRZYLAS KAMIL, CZELADKA DAMIAN, GRUBA MAREK, ŁUKASIEWICZ KRYSTIAN, KAMIŃSKI MATEUSZ, BABIAK ARKADIUSZ

    Skład RCEZ Lubartów – klasy II – MALESA SEBASTIAN, TOMASIAK DANIEL, TOMASIAK PIOTR, ROŻYN SEBASTIAN, KUTNIK DAWID, PSZKIT DAWID, MALESZYK DAMIAN, BUDZYŃSKI SYLWESTER.

    Skład RCEZ Lubartów – klasy I - KOWALCZYK BARTŁOMIEJ, MACIASZ ŁUKASZ, ROŻKO ADRIAN, WŁODEK KAMIL, CZELADKA PIOTR, ROGALA SZYMON, WOŻNIAK RADOSŁAW, BARTKAWICZ DAMIAN,  KARASIŃSKI JAKUB, GRABOWIEC DOMINIK, GRZYWACZ DOMINIK.

    Opiekun: mgr Paweł Onyszko

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram