Siatkarze RCEZ grali na „Chopina”

Opublikowane 30.11.2011
Autor Ilona Puła
Kategorie:
  • Rok szkolny 2021-2022

  •  

  • Galerie

  •  

  • Kronika szkoły

  • Siatkarze RCEZ grali na „Chopina”

    Dnia 30 listopada 2011 roku na obiektach sportowych I LO w Lubartowie odbył się XI Siatkarski Turniej o Puchar Dyrektora ZS nr 2 im. Księcia Pawła Karola Sanguszki w Lubartowie.

    Na zawody zgłosiło się pięć drużyn siatkarskich, reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu lubartowskiego i jedna z powiatu parczewskiego.

    Na odprawie rozlosowano numery startowe oraz ustalono, że mecze będą rozgrywane w dwóch grupach systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów, a następnie rozegrane zostaną mecze o III i I miejsce w turnieju.

    Turniej odbywał się w miłej, sportowej atmosferze bez żadnych zakłóceń.

    Mecze odbywały się równolegle na dwóch boiskach. Sędziami boiskowymi byli

    panowie Marek Kitliński oraz Łukasz Iwanek.

    Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy i pamiątkowe statuetki a zwycięzcy puchar i nagrodę rzeczową - piłkę do siatkówki.

    Wyniki spotkań:

    Grupa A

    X

    UKS TOP Lubartów

    LO Milanów

    ZS Ostrów Lubelski

    Stosunek setów

    Duże punkty

    Miejsce

    UKS TOP

    X

    0:2

    (42:50)

    1:2

    (49:57)

    1:4

    (91:107)

    2

    3

    LO Milanów

    2:0

    (50:42)

    X

    2:1

    (63:57)

    4:1

    (113:99)

    4

    1

    ZS Ostrów Lubelski

    2:1

    (57:49)

    1:2

    (57:63)

    X

    3:3

    (114:112)

    3

    2

    Grupa B

    X

    ZS nr2 Lubartów

    RCEZ Lubartów

    ZS Kock

    Stosunek setów

    Duże punkty

    Miejsce

    ZS nr2 Lubartów

    X

    2:0

    (55:49)

    2:1

    (65:56)

    4:1

    (120:105)

    4

    1

    RCEZ Lubartów

    0:2

    (49:55)

    X

    0:2

    (45:50)

    0:4

    (94:105)

    2

    3

    ZS Kock

    1:2

    (56:65)

    2:0

    (50:45)

    X

    3:2

    (106:110)

    3

    2

    Finał B (o III miejsce):
    ZS Ostrów – ZS Kock 1:2

    Finał A (o I miejsce):
    ZS Lubartów – LO Milanów 2:1

    Klasyfikacja końcowa:

    1. Zespół Szkół w Lubartowie, op. Zbigniew Sajda
    2. Liceum Ogólnokształcące w Milanowie, op. Marek Oleszczuk
    3. Zespół Szkół w Kocku, op. Kazimierz Prandl
    4. Zespół Szkół w Ostrowie Lubelskim, op. Mirosław Dras
    5. Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie, op. Grzegorz Gradziński
    6. UKS TOP Lubartów, op. Zbigniew Sajda

    Reprezentacja RCEZ - na zdjęciu od lewej (u góry) Grzegorz Gradziński, Krystian Wójtowicz 2TEK, Przemysław Kreps 3TM, Karol Bodzak 2W, Adrian Siwek 2TB, Paweł Lalak 1TM, (u dołu) Łukasz Filipowski 2TB, Marek Mitura 3TM, Dariusz Wisiecki 3TM.

    Udział drużyny podsumował opiekun Grzegorz Gradziński.

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram