Mistrzostwa w tenisie stołowym

Opublikowane 27.11.2011
Autor Ilona Puła
Kategorie:
  • Rok szkolny 2021-2022

  •  

  • Galerie

  •  

  • Kronika szkoły

  • Indywidualne mistrzostwa powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców

    Mistrzostwa odbyły się 3 listopada 2011 r. w pawilonie K.S. „Lewart” Lubartów. Zastały przeprowadzone zgodnie z przepisami PZTS oraz regulaminem PSZS w Lubartowie. Po rozegraniu wszystkich meczów klasyfikacja końcowa przedstawiała się następująco:

    Chłopcy:

    I m                 Kępa Robert                          II LO Lubartów                     16 pkt.

    II m                Powroźnik Przemysław           RCEZ Lubartów                    15 pkt.

    III m               Bystrzycki Sebastian             I LO Lubartów                      14 pkt.

    IV m                Bernat Arkadiusz                  I LO Lubartów                      13 pkt.

    V m                 Stanisławski Cezary              I LO Lubartów                      12 pkt.

    VI m                Włodek Patryk                      II LO Lubartów                     11 pkt.

    VII – VIII m     Kopeć Marek                        I LO Lubartów                      9,5 pkt.

    Zaprzalski Łukasz                 RCEZ Lubartów                    9,5 pkt.

    IX – XII m        Kamiński Bartosz                  RCEZ Lubartów                    6,5 pkt.

    Barwiński Radosław               RCEZ Lubartów                    6,5 pkt.

    Zieliński Marcin                     RCEZ Lubartów                    6,5 pkt.

    Maluga Michał                       I LO Lubartów                      6,5 pkt.

    XIII – XVI m    Kamiński Mateusz                  RCEZ Lubartów                    2,5 pkt.

    Majchrzak Bartosz                II LO Lubartów                     2,5 pkt.

    Źrubek Robert                      II LO Lubartów                     2,5 pkt.

    Kula Jakub                           I LO Lubartów                      2,5 pkt.

    Dziewczęta:

    I m                  Matejczuk Patrycja                 RCEZ Lubartów                    14 pkt.

    II m                 Kopyść Anna                         II LO Lubartów                     13 pkt.

    III m               Onyszko Żaneta                     RCEZ Lubartów                    12 pkt.

    IV m               Sajdłowska Marta                   RCEZ Lubartów                    11 pkt.

    V m                 Marzęta Ewa                          RCEZ Lubartów                    10 pkt.

    VI m                Rybacka Aleksandra               I LO Lubartów                      9 pkt.

    VII – VIII m     Fil Katarzyna                          I LO Lubartów                      7,5 pkt.

    Flisiak Monika                        I LO Lubartów                      7,5 pkt.

    IX – XII m        Mitura Aneta                         RCEZ Lubartów                    4,5 pkt.

    Kozdroń Monika                     II LO Lubartów                     4,5 pkt.

    Grądek Monika                      II LO Lubartów                     4,5 pkt.

    Wojtyl Żaneta                        RCEZ Lubartów                    4,5 pkt.

    XIII-XIV m       Biaduń Ewelina                      II LO Lubartów                     1,5 pkt.

    Wasak Paulina                       I LO Lubartów                      1,5 pkt.

    Zespołowo chłopcy:

    I m     I LO Lubartów          57,5 pkt.         op. Beata Sajda

    II m     RCEZ Lubartów        46,5 pkt.         op. Leszek Sienkiewicz

    III m   II LO Lubartów         32 pkt.            op. Małgorzata Czarniecka

    Zespołowo dziewczęta:

    I m      RCEZ Lubartów        56 pkt.            op. Leszek Sienkiewicz

    II m     I LO Lubartów          25,5 pkt          op. Beata Sajda

    III m   II LO Lubartów         23,5 pkt          op. Małgorzata Czarniecka

    Zespołowo razem:

    I m       RCEZ Lubartów         102,5 pkt.

    II m      I LO Lubartów           83 pkt.

    III m    II LO Lubartów          55,5 pkt.

    Zawody przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego RCEZ w Lubartowie Leszek Sienkiewicz na zlecenie PSZS w Lubartowie z funduszy przekazanych przez Starostwo Powiatowe w Lubartowie.

    Opracował: Leszek Sienkiewicz

    Indywidualne mistrzostwa rejonu w tenisie stołowym

    dziewcząt i chłopców

    Mistrzostwa rozegrane zostały w Dęblinie 09 listopada 2011 r. Wzięło w nich udział 15 zawodniczek i 15 zawodników reprezentujących trzy powiaty: lubartowski, rycki i puławski. Naszą szkołę reprezentowali: Ewa Marzęta, Patrycja Matejczuk, Żaneta Onyszko, Marta Sadłowska oraz Przemysław Powroźnik.

    Miejsca, które zajęli to:

    Przemysław Powroźnik                                   IV m

    Patrycja Matejczuk                                        VII m

    Ewa Marzęta                                                IX m

    Żaneta Onyszko i Marta Sajdłowska  miejsca     XIII – XVI

    Na zawody wojewódzkie, które odbędą się 17-11-2011 r. w Kocudzy zakwalifikował się Przemysław Powroźnik.

    Opiekunem zawodników był Leszek Sienkiewicz.

    Opracował: Leszek Sienkiewicz

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram