XII Memoriał Ryszarda Kalbarczyka

Opublikowane 25.09.2012
Autor Ilona Puła
Kategorie:
  • Rok szkolny 2021-2022

  •  

  • Galerie

  •  

  • Kronika szkoły

  • Mistrzostwa Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych

    W dniu 21.09.2012r, w Parku Miejskim, w Lubartowie, na terenie boisk treningowych KS „LEWART” odbyły się Powiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe XII Memoriał Ryszarda Kalbarczyka. Organizatorem imprezy, jak co roku, był Powiatowy SZS przy współudziale uczniów z naszej szkoły pod opieką p.Włodzimierza Żurka, którzy pełnili rolę sędziów organizując pracę na linii mety. W zawodach uczestniczyli uczniowie ze Szkół Podstawowych, Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Lubartowskiego. W kategorii Szkół Ponadgimnazjalnych reprezentujące RCEZ dziewczęta miały do pokonania dystans 1000m, chłopcy natomiast startowali w dwóch kategoriach: rocznik 1995-1996 i rocznik 1994 i starsi, na identycznym dystansie1500m.

    Bardzo dobrze wypadła cała reprezentacja REGIONALNEGO CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ w LUBARTOWIE, jednak na szczególne wyróżnienie zasługują: Przemysław Kreps z kl. 4 TM, Adam Mitura z kl. 3 WA i Michał Cybul z kl. 3 TM zdobywcy odpowiednio 3, 4, 5 miejsca w swojej kategorii wiekowej, a także Gruba Marek i Czeladka Damian z kl. 2 TB zajmując odpowiednio 2 i 4 miejsce oraz Przemysław Powroźnik kl. 2 Z, Mateusz Marczak i Kamil Kwas z kl. 1 TM kończąc bieg odpowiednio na 6, 7 i 8 miejscu.

    Wśród dziewcząt szkołę reprezentowało 5 uczennic. Z klasy 2 TEK Katarzyna Radomska i Danuta Ochalska, z kl. 1 TEK Katarzyna Kusyk oraz Angelika Nowacka z kl. 1 TH i Magdalena Zbiciak z kl. 1 S.

    Skład reprezentacji RCEZ w Lubartowie

    DZIEWCZĘTA :  Radomska Katarzyna -17 , Ochalska Danuta – 20, Katarzyna Kusyk – 23, Angelika Nowacka – 24, Magdalena Zbiciak - 27

    CHŁOPCY r.1995-1996 - Gruba Marek – 2, Czeladka Damian – 4, Powroźnik Przemysław – 6, Marczak Mateusz – 7, Kwas Kamil – 8.

    r.1994 i starsi Kreps Przemysław -3, Mitura Adam – 4, Cybul Michał - 5

    Oto szczegółowe wyniki:

    Nazwisko i imię

    Miejsce

    Czas na dyst 1500m

    Klasa/rocznik

    Kreps           Przemek

    3

    4,46

    4 TM – 1993

    Cybul          Michał

    5

    4,52

    3 TM – 1994

    Mitura         Adam

    4

    4,50

    3 WA – 1994

    Gruba           Marek

    2

    4,21

    2 TB - 1995

    Czeladka      Damian

    4

    4,23

    2 TB – 1995

    Przemysław Powroźnik

    6

    4,39

    2 Z - 1995

    Marczak      Mateusz

    7

    4,40

    1 TM - 1996

    Kwas          Kamil

    8

    4,41

    1 TM – 1996

    Szczęch      Patryk

    14

    4,52

    1 TE – 1995

    Misiarz    Mariusz

    17

    5,02

    1 TB – 1996

    Sidor      Łukasz

    18

    5,13

    2 TM - 1996

    Kozak     Sylwester

    19

    5,05

    - 1996

    Tkaczyk  Miłosz

    20

    5,08

    1 TM - 1996

    Pierkowski   Adam

    28

    5,41

    1 TM - 1996

    Wawruch    Paweł

    29

    5,49

    1 TM - 1996

    Matejczuk   Michał

    30

    5,57

    1 TM - 1996

    Osior    Cezary

    31

    6,00

    1 TM - 1996

    Radomska   Katarzyna

    17

    4,38

    2 TEk - 1995

    Ochalska    Danuta

    20

    4,45

    2 TEk - 1995

    Kusyk      Katarzyna

    23

    4,49

    1 TEk - 1996

    Nowacka   Angelika

    24

    4,59

    1 TH - 1996

    Zbiciak     Magdalena

    27

    5,14

    1 S - 1996

    Młodzieżą opiekował się nauczyciel wf  mgr Marek Filipiuk

    Uczniowie organizujący pracę na linii mety

    Nazwisko i imię

    klasa

    Karol Pogoda

    4 TE

    Marzęta Mateusz

    4 TE

    Bartnik Łukasz

    4 TE

    Karol Trąbka

    4 TE

    Kamiński Bartosz

    3 TE

    Głowienka Adrian

    3 TE

    Brzozowski Przemysław

    3 TE

    Kosik Maciej

    3 TE

    Hunek Mateusz

    3 TE

    Kisiel Patryk

    3 TE

    Maj Grzegorz

    3 TM

    Zglejszewski Jacek

    3 TM

    Stefaniak Arek

    3 TM

    Szkutnik Artur

    3 TM

    Przystupa Dawid

    3 TM

    Michałowski Patryk

    3 TM

    Rogala Mirek

    3 TM

    Strojek Dominik

    3 TM

    Wójcik Damian

    3 TM

    Kobyłka Piotr

    3 TM

    Mitura Marek

    4 TM

    Mitura Aneta

    3 TEk

    Wolińska Mariola

    3 TEk

    Podstawka Magdalena

    3 TEk

    Guz Magdalena

    3 TEk

    Onoszko Żaneta

    3 TEk

    Szymczak Katarzyna

    3 TEk

    Zielińska Ewelina

    3 TEk

    Mitura Judyta

    3 TEk

    Wójcik Agnieszka

    3 TEk

    Gałęziowski Grzegorz

    3 TB

    Szczęch Patryk

    3 TB

    Opiekę sprawował nauczyciel wf mgr Włodzimierz Żurek

    Wszystkim uczestnikom, zarówno sportowcom jak i współorganizatorom zawodów składam serdeczne wyrazy podziękowania za sportowa postawę, godne reprezentowanie i promowanie naszej szkoły.

    Opracował : mgr Marek Filipiuk

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram