Liga LA – Licealiada 2012/2013

Opublikowane 01.10.2012
Autor Ilona Puła
Kategorie:
  • Rok szkolny 2021-2022

  •  

  • Galerie

  •  

  • Kronika szkoły

  • pp

    Rekord szkoły i 1 miejsce Rafała Iwana (3WA) w skoku w dal

    Drużyna chłopców, reprezentujących naszą szkołę, wzięła udział 28 września w zawodach powiatowych w lekkiej atletyce. Zawody rozegrane na obiektach sportowych Zespołu Szkół nr2 w Lubartowie wchodzą w cykl imprez organizowanych przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy pod nazwą Licealiada 2012/2013.

    Przy pięknej słonecznej pogodzie, 13-osobowy skład chłopców z naszej szkoły rywalizował o tytuł najlepszej drużyny w powiecie w 6 konkurencjach.

    Mimo znakomitych rezultatów osiąganych przez naszych reprezentantów w poszczególnych konkurencjach nie udało się nam awansować do zawodów rejonowych w Puławach. Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce zdobywając w sumie 936 pkt.

    Na uwagę zasługują wyniki: ucznia klasy 3WA Rafała Iwana, który skokiem na odległość 6,11m poprawił rekord szkoły i ucznia klasy 4TE Jakuba Rzechuły, który w biegu na 100m wyrównał rekord szkoły (12,3s). Bardzo dobry rezultat osiągnął również Michał Przystupa (2T), który 6kg kulę wypchnął na odległość 11 metrów i 4 centymetrów zajmując 2 miejsce w tej konkurencji.

    Wyniki osiągnięte przez zawodników RCEZ:

    Konkurencja

    Zawodnik

    Wynik

    Miejsce

    Punkty

    100m

    Rzechuła Jakub   4TE

    Sidor Łukasz  2TM

    Kępa Przemysław 4TE

    12.33s

    12.48s

    12.54s

    6

    7

    8

    99

    96

    400m

    Mitura Bartłomiej 2TE

    Stężycki Przemysław 1TM

    0:59.98min

    1:05.08min

    3

    7

    82

    51

    1500m

    Czeladka Damian 2TB

    Kreps Przemysław  4TM

    Mitura Adam 3WA

    4:55.00min

    5:08.00min

    5:13.00min

    4

    6

    7

    47

    32

    pchnięcie kulą

    Przystupa Michał 2T

    Wasil Krzysztof 2TM

    11.04m  (6kg)

    9.40m  (6kg)

    2

    4

    124

    106

    skok w dal

    Iwan Rafał 3WA

    Wróbel Damian 3TM

    6.11m

    5.32m

    1

    5

    122

    88

    sztafeta 4x100m

    Iwan Rafał 3WA

    Rzechuła Jakub  4TE

    Kępa Przemysław  4TE

    Sidor Łukasz 2TM

    50.42s

    2

    89

    Podsumował opiekun drużyny Grzegorz Gradziński

    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram