II Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

Opublikowane 13.01.2013
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • 10.01.2013r w ZS Nr 2 w Lubartowie odbył się II Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZS Nr 2 w Lubartowie. Do rywalizacji przystąpiły zespoły z czterech szkół ponadgimnazjalnych powiatu lubartowskiego tj. RCEZ Lubartów – opiekun p. Marzena Lech, ZS w Kocku – opiekun p. Joanna Lipska, ZS Kijany – opiekun p.Mirosław Pieczywek i ZS Nr 2 w Lubartowie – opiekun p.Anita Pasek-Suska. Wśród zaproszonych znalazło się też Gimnazjum w Abramowie – opiekun Jan Karpiński.

  W wyniku losowania zespoły zostały podzielone na dwie grupy, mecze grupowe rozgrywane były systemem ,,każdy z każdym”. Finał,,B’’ – mecz o miejsce trzecie rozegrały drużyny, które w grupie zajęły miejsce drugie, finał,,A” – mecz o miejsce pierwsze rozegrały drużyny, które wygrały w swoich grupach. Wszystkie mecze grane były do dwóch wygranych setów, zaś trzeci set do 15 pkt. Sędziami zawodów byli uczniowie z ZS Nr 2.

  Oto jak przedstawiały się wyniki poszczególnych meczy:

  GRUPA I

  1. RCEZ – ZS KOCK   2: 1
  2. RCEZ – ZS Nr 2 Lubartów 0: 2
  3. ZS KOCK – ZS Nr 2 Lubartów  2: 0

  GRUPA II

  1. Abramów – ZS Kijany  2: 0

  Klasyfikacja końcowa:

  I miejsce - Gimnazjum Abramów

  II miejsce - ZS Kock

  III miejsce - ZS Nr 2 Lubartów

  IV miejsce - ZS Kijany

  V miejsce - RCEZ LUBARTÓW

  Nasza drużyna wystąpiła w nowym składzie po raz pierwszy. Pomimo dobrej gry niestety zabrakło nam odrobiny szczęścia, bo walka o trzecie miejsce była w zasięgu ręki. Po turnieju dziewczęta zapowiedziały, że w kolejnym turnieju będzie lepiej.

  Drużyna RCEZ wystąpiła w składzie: Ochalska Danuta-2Tek, Misiarz Ewelina-1Tek,Iwanek Monika-3Tek, Kuna Karolina-2Tek, Mitura Aneta-3Tek, Wojtyl Żaneta-1S, Szymczak Magdalena-1Th, Jazgarska Beata-1Tek, Kolonek Marika-2Tek, Michalak Iwona- 2Tek.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram