Awans uczniów RCEZ do mistrzostw województwa w tenisie stołowym

• Rok szkolny 2023-2024

•

•

• Kronika szkoły

• W dniu 09 listopada 2016 r. odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców, podczas których nasi uczniowie zaprezentowali swoje bardzo wysokie umiejętności. Najlepszą pozycję, czyli Mistrzostwo Powiatu wywalczyła Aleksandra Powroźnik z klasy 1TEK awansując tym samym do kolejnego etapu zawodów. W klasyfikacji końcowej do zawodów rejonowych awansowały także uczennice z klasy 4TH Magdalena Mazurek zajmując miejsce drugie, Urszula Drewienkowska - miejsce szóste oraz uczniowie Radosław Drewienkowski 2HS miejsce trzecie i Adrian Stachyra 3TB miejsce czwarte. Ponadto w zawodach powiatowych naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Kanak z klasy 4TH, Robert Drewienkowski 1TM, Paweł Marzęta 1W.

Sukcesem zakończył się też udział naszych uczniów w zawodach rejonowych które odbyły się w Dęblinie w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1w dniu 14 listopada 2016 r. Awans do zawodów wojewódzkich wywalczyło troje naszych reprezentantów. Najwyżej sklasyfikowana została Aleksandra Powroźnik – 1TEK, która zajęła drugie miejsce, Adrian Stachyra – 3 TB  zajął miejsce trzecie, zaś z miejsca piątego awansował Radosław Drewienkowski - 2 HS. Magdalena Mazurek – 4TH została sklasyfikowana na miejscu IX-XII, zaś Urszula Drewienkowska – 4TH miejsce XIII-XV.

Gratulujemy całej reprezentacji, która spisała się bardzo dobrze w zawodach powiatowych i rejonowych oraz trzymamy kciuki za nich podczas finałów wojewódzkich, które odbędą się w Hrubieszowie 24.11.2016r.