Zakończenie roku szkolnego najstarszych klas ZSZ nr 1

Opublikowane 13.06.2014
Autor Urszula Martyniuk
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Dnia 13.06.2013 r. - w promieniach czerwcowego słońca - w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego najstarszych klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 1. Dla absolwentów to zawsze podniosły moment, oto stają przed Dyrekcją, swoimi wychowawcami i nauczycielami jako młodzi, ale już pewni siebie i przygotowani do dorosłego życia ludzie. Powagi zawsze dodają zebrani, szanowni goście.

  W tym roku zaszczycili swoją obecnością  Starosta Powiatu Lubartowskiego Pan Fryderyk Puła i Wiceprzewodniczący Rady Rodziców Pan Marek Krupa. Mówili oni o zmieniającym się rynku pracy, do którego młodzi ludzie powinni się dostosowywać, mówili o podejmowaniu pracy i dalszej edukacji. Goście skierowali  serdeczne słowa pod adresem młodzieży. Życzyli sukcesów oraz wytrwałości w dążeniu do realizacji celów. W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć, że ciepłe słowa popłynęły od Pani Dyrektor Hanny Borzęckiej, której dobro uczniów leży zawsze na sercu. Wspominali o tym - zabierający głos w imieniu wszystkich absolwentów - reprezentanci. To z ich ust popłynęły słowa podziękowania: za tworzenie szkoły na miarę XXI wieku - skierowane do Dyrekcji, za troskę w wychowaniu – skierowane do wychowawców, za trud przekazywania wiedzy – skierowane do nauczycieli. Na koniec warto wspomnieć, że nie tylko słowa krzepiły absolwentów, ale także nagrody rzeczowe, które otrzymali  uczniowie za najlepsze wyniki w nauce. Byli to przedstawiciele różnych specjalizacji, między innymi elektromechanicy i technolodzy robót wykończeniowych w budownictwie. Życzymy im samych sukcesów.

  Opracowała Iwona Mocior

  GALERIA>>

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram