Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

Opublikowane 28.06.2013
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Uroczystość zakończenie roku szkolnego rozpoczęła Pani Dyrektor Hanna Borzęcka, która powitała gości, nauczycieli i uczniów. Swoją obecnością zaszczycił nas Starosta Powiatu Lubartowskiego Pan Fryderyk Puła, który jako pierwszy skierował słowa do młodzieży. Życzył wesołych, zdrowych i spokojnych wakacji. Następnie głos zabrał Ksiądz Marcin Flasiński, który gratulował uczniom sukcesu, jakim jest uzyskanie promocji do klasy programowo wyższej. Okres wakacji to czas wolny dla młodzieży, czas odpoczynku, ale i wielu zagrożeń. O tym ważnym aspekcie przypomniała Pani Dyrektor Hanna Borzęcka. Ciepłe słowa w imieniu wszystkich rodziców skierowała do młodzieży również przewodnicząca Rady Rodziców Pani Katarzyna Czubacka.

  Uroczystość zakończenia roku szkolnego zawsze skłania do refleksji i podsumowań całą społeczność szkolną. Mijający rok był dla nas szczególnym rokiem, który na trwałe zapisał się w historii szkoły. W tym roku obchodziliśmy jubileusz jej 85-lecia, jak również podejmowaliśmy nowe wyzwania. Staraliśmy się łączyć tradycję z nowoczesnością. Taki ambitny cel wyznaczyliśmy sobie we wrześniu. Dziś możemy stwierdzić, że obrana droga była drogą do sukcesu.

  Kolejnym ważnym punktem uroczystości było wyróżnienie najlepszych uczniów naszej szkoły. Wychowawcy w asyście przybyłych gości wręczyli nagrody uczniom, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w nauce, natomiast koordynatorzy konkursów wręczyli dyplomy uczniom biorącym udział w różnorodnych konkursach, a nauczyciele zawodu przedstawili uczniów wyróżniających się podczas zajęć praktycznych. Ostatnim punktem uroczystości było rozdanie świadectw.

  Życzymy wszystkim uczniom radosnych wakacji i gratulujemy uzyskania promocji!

  Opracowała: Edyta Konior

  Galeria >>>

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram