Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

Opublikowane 30.06.2012
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • 29 czerwca 2012 r. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2011/2012.

  Uroczystość prowadził przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Karol Rola. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły powitał przybyłych gości: Starostę Powiatu Lubartowskiego Pana Fryderyka Pułę, przedstawiciela Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie młodszego brygadiera Pana Krzysztofa Romanka oraz Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Katarzynę Czubacką.

  Następnie zabrała głos Pani Dyrektor Hanna Borzęcka, która skierowała do uczniów wiele ciepłych słów, gratulowała promocji do klas programowo wyższych oraz życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.  Miłe słowa skierowała także do nauczycieli, dziękując im za zaangażowanie w nauczanie i wychowanie młodzieży.

  Goście, którzy swoją obecnością uświetnili dzisiejszą uroczystość, również skierowali do wszystkich zebranych wiele serdecznych słów. Starosta Powiatu Pan Fryderyk Puła podkreślił ważność kształcenia zawodowego, zwrócił uwagę na obecną sytuację na rynku pracy, a także życzył miłego, udanego wypoczynku. Następnie zabrał głos ksiądz Marcin Flasiński, który udzielił błogosławieństwa Bożego na nadchodzący letni czas. Pani Katarzyna Czubacka również życzyła wszyskim słonecznych wakacji i zapału do dalszej pracy w nowym roku szkolnym.

  W imieniu uczniów zwróciła się do nauczycieli i wychowawców wiceprzewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Żaneta Kopeć. Podziękowała nauczycielom za ich troskę, wsparcie, wiele cennych rad, dbałość o edukację i bezpieczeństwo. Natomiast koleżankom i kolegom pogratulowała sukcesów w nauce oraz w różnorodnych konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

  Ważnym punktem uroczystości było wręczenie nagród uczniom za bardzo dobre wyniki w nauce, sukcesy w różnego rodzaju konkursach oraz osiągnięcia w zakresie praktycznej nauki zawodu. Następnie uczniowie spotkali się z wychowawcami klas w salach lekcyjnych, gdzie otrzymali świadectwa.

  Teraz czekają wszystkich uczniów dwa miesiące odpoczynku. Życzymy więc słonecznych, beztroskich i bezpiecznych wakacji, abyśmy w nowym roku szklonym spotkali się wypoczęci i pełni motywacji do dalszej nauki!

  Galeria>>

  Agnieszka Sachar

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram