Wyróżnienie dla naszej uczennicy Grażyny Szymczak

Opublikowane 16.04.2013
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Uczennica klasy 3 Technikum Ekonomicznego Grażyna Szymczak wzięła udział w szóstej edycji konkursu na „Esej w zakresie stosunków międzynarodowych” organizowanym przez Instytut Stosunków Międzynarodowych Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu.

  Grażyna została nagrodzona wyróżnieniem za esej na temat „Proces globalizacji we współczesnym świecie- szanse i zagrożenia”. Jej praca zostanie opublikowana w czasopiśmie Koła Naukowego Młodych Dyplomatów- „Polityka Globalna”.

  Głównym celem konkursu było popularyzowanie wiedzy z zakresu stosunków międzynarodowych. Ten konkurs umożliwia młodzieży poszerzanie horyzontów z zakresu problemów współczesnego świata, budowania społeczeństwa obywatelskiego oraz związków polityki z kulturą i gospodarką.

  Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się w dniu 26 kwietnia 2013 r. o godz. 13:00 w siedzibie Instytutu Stosunków Międzynarodowych PWSW w Przemyślu.

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  opiekun Magdalena Guz

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram