Wyniki etapu szkolnego konkursu "Dzień Bezpiecznego Komputera"

Opublikowane 09.01.2013
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • 9 stycznia 2013 roku odbył się pierwszy etap IX Regionalnego Konkursu "Dzień Bezpiecznego Komputera", który organizowany jest w ramach obchodów Światowego Dnia Bezpiecznego Internetu - Safer Internet Day. Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie pod honorowym patronatem Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

  W etapie szkolnym wzięło udział 16 uczniów z klas: drugiej, trzeciej i czwartej Technikum Elektronicznego. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test złożony z 16 pytań zamkniętych z zakresu wiedzy o systemach operacyjnych i internecie. Uczestnicy wykazali się bardzo szeroką wiedzą. Udało się wyłonić 3 laureatów, którzy wezmą udział w drugim etapie: Przemysław Brzozowski z kl. 3 TE oraz Bartłomiej Chłopaś i Kamil Dębowczyk z kl. 4 TE.

  Etap drugi - regionalny odbędzie się 5 lutego 2013 r. w siedzibie organizatora, czyli w Zespole Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie.

  Galeria>>

  Ilona Puła
  Kamil Michoń

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram