Wycieczka klasy 1TB

Opublikowane 08.03.2012
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Dnia 08.03.2012r. uczniowie klasy pierwszej Technikum Budowlanego - pod opieką Iwony Mocior i Ilony Puły - uczestniczyli w pieszej wycieczce. Na początku grupa udała się do Publicznej Miejskiej Biblioteki im. A. Mickiewicza. Trzeba powiedzieć, że wizyta nie należała do typowych. Poza lekcją biblioteczną (na której uczniowie dowiedzieli się o szerokiej ofercie zarówno wypożyczalni jak i czytelni) miało miejsce spotkanie z autorką prezentowanej aktualnie wystawy grafiki – panią Jolantą Babicz. Artystka chętnie opowiadała o swoich pracach i o metodach, jakimi posługuje się przy ich wykonywaniu. Warto w tym miejscu podkreślić, że prace wzbudziły duże zainteresowanie zebranych.

  Następnie uczestnicy wycieczki udali się do barokowego kościoła (Bazyliki świętej Anny), w którym zwłaszcza uczniowie klasy o profilu budowlanym mają co podziwiać.

  Na koniec grupa skierowała się przed pałac Sanguszków, by w promieniach wiosennego już prawie słońca, zrobić pamiątkowe zdjęcie.

  Galeria>>

  Opracowała: Iwona Mocior

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram