Wycieczka klasy 1 TH do ZUS

Opublikowane 16.06.2014
Autor Urszula Martyniuk
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Dnia 16 czerwca 2014r. uczniowie klasy pierwszej technikum handlowego uczestniczyli w wycieczce programowej do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział Terenowy w Lubartowie.

  Uczniowie zapoznali się z pracą w Sali Obsługi Klientów.  Poznali także zasady i sposoby obsługi interesantów przychodzących w różnych sprawach do Zakładu. Sala jest w pełni skomputeryzowana, dzięki temu klienci są sprawnie obsługiwani i zapobiega to tworzeniu się kolejek. Klienci mają też możliwość wcześniejszego zarezerwowania terminu przyjęcia w Zakładzie. Uczniowie dowiedzieli się też, jak obsługiwana jest rejestracja i rozliczenia  ubezpieczeniowe przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą.

  Tematyka ubezpieczeń realizowana jest na przedmiotach zawodowych  w tej specjalności, ale dla uczniów spotkanie z pracownikami Zakładu pozwoliło na przypatrzenie się z bliska ich pracy w trakcie obsługi klientów.

  Opiekunami wycieczki byli nauczyciele przedmiotów zawodowych

  mgr Anna Krzych  i mgr Marzena Nowak.

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram