Wybory do Rady Samorządu Słuchaczy

Opublikowane 26.09.2015
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • W dniach 16 i 19 września 2015r. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej odbyły się  wybory uzupełniające do Rady Samorządu Słuchaczy I Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych. Zgodnie z regulaminem Samorządu reprezentująca go Rada powinna składać się z trzech osób. Ze względu na to, że jeden z członków samorządu ukończył szkołę należało przeprowadzić wybory uzupełniające.

  Głosowanie odbyło się w dwóch turach, aby umożliwić zagłosowanie słuchaczom uczącym się w systemie stacjonarnym i zaocznym. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów, czuwała komisja wyborcza w składzie: Karolina Woźniak, Eliza Woźniak
  i Karolina Habros z klasy 3LOds. Słuchacze mogli oddać głos maksymalnie na dwie osoby spośród 4 kandydatów. W wyborach udział wzięło 98 słuchaczy ze 140 uprawnionych do głosowania.

  Zgodnie z regulaminem Samorządu Słuchaczy osoba z największą ilością uzyskanych głosów, czyli Renata Skrzypiec z kl. 2LOds uzupełnia skład Rady Samorządu Słuchaczy. Zatem nowy skład Samorządu Słuchaczy przedstawia się następująco:

  Przewodnicząca- Eliza Woźniak klasa 3LOds

  Wiceprzewodnicząca- Renata Skrzypiec klasa 2LOds

  Sekretarz- Karolina Habros klasa 3LOds

  Galeria>>

  Opiekun Samorządu Słuchaczy

  Marzena Foltyn

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram