VI edycja konkursu „Matematyka w technice dla technika”

Opublikowane 22.10.2015
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Po raz szósty w naszej szkole odbył się konkurs matematyczny skierowany do uczniów klas czwartych technikum zawodowego „Matematyka w technice dla technika”, którego organizatorem jest Zespół Szkół Elektronicznych oraz Zespół Szkół nr 3 w Lublinie we współpracy z Politechniką Lubelską.

  Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy i umiejętności matematycznych wśród uczniów technicznych szkół ponadgimnazjalnych. Nagroda główną w konkursie jest prawo do podjęcia studiów na Politechnice Lubelskiej.

  Konkurs przebiega w trzech etapach. Pierwszy etap odbył się 20 października 2015 roku. W naszej szkole udział wzięło 21 uczniów z klas 4TB, 4TH, 4TEk, 4 TE oraz 4 TM. Do II etapu zakwalifikowało się dwóch uczniów, którzy uzyskali największą liczbę punktów.

  Agnieszka Włosek

  Galeria>>

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram