Uczniowie RCEZ wśród laureatów Powiatowego Konkursu Historycznego „Kock 1939 - Bóg. Honor. Ojczyzna”

Opublikowane 07.10.2014
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Z okazji 75 rocznicy wybuchu II wojny światowej i Bitwy pod Kockiem uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowym Konkursie Historycznym „Kock 1939-  Bóg. Honor. Ojczyzna” zorganizowanym przez Zespół Szkół w Kocku i Starostwo Powiatowe w Lubartowie.

  W kategorii plastycznej konkursu I miejsce zajął Alan Aftyka z klasy 3 TB a II miejsce zajęła Natalia Szubartowska z klasy 2 TB. Prace plastyczne naszych uczniów wyróżniały się oryginalnością, niezwykłą estetyką wykonania oraz bogactwem treści merytorycznej z historycznego punktu widzenia. W konkursie historycznym wzięli również udział Eryk Symbor, Kamil Kurowski i Kamil Libera z klasy 2 TB oraz Monika Lesisz i Celina Małyska z klasy 2TEk.

  Opiekunem uczniów w konkursie była pani Dorota Bułgajewska- Muzyka.

  Galeria>>

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram