Uczniowie RCEZ na Targach Pracy 2013

Opublikowane 22.04.2013
Autor Ilona Puła
Kategorie:
 • Rok szkolny 2023-2024

 •  

 •  

 • Kronika szkoły

 • Dnia 24 kwietnia 2013 r. wCentrum Targowo – Wystawienniczymw Lublinie odbyły się Targi Pracy.Głównym organizatorem przedsięwzięcia był Miejski Urząd Pracy w Lublinie, a współorganizatorami: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie, Wojewódzki Sztab Wojskowy w Lublinie oraz Ośrodek Aktywizacji Zawodowej w Lublinie. W tegorocznych targach wzięli udział uczniowie z klasy 2 TEk z Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie.

  Uczestnictwo w Targach Pracy dało uczniom możliwość zapoznania się z ofertami zatrudnienia przede wszystkim na lubelskim rynku pracy oraz zapoznania się z wymaganiami dotyczącymi podjęcia pracy, takimi jak: wymagane kwalifikacje zawodowe czy dokumenty niezbędne w procesie rekrutacji.

  Pracodawcy i instytucje rynku pracy zadbali o atrakcyjne zaprezentowanie swoich ofert pracy, wyposażając stoiska w materiały reklamowe, prezentacje audiowizualne
  i wykwalifikowany personel.

  Impreza była doskonałą formą proorientacji zawodowej dla uczniów na rynkach pracy, nie tylko na Lubelszczyźnie.

  Warto wspomnieć, że w podróż do Lublina udaliśmy się szynobusem. Podróż stanowiła wspaniałą atrakcję, przez okna pociągu podziwialiśmy wiosenne krajobrazy.

  Galeria>>

  Edyta Konior
  Paweł Onyszko

  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram